10 000 вбитих земляків його хвилюють менше: "Мені боляче. Він цього не заслуговує. Володимира завжди захищатиму своєю енергією і любов'ю," - відомий український артист освідчився Путіну

Сергій Полунін у 13 років покинув Україну. Працював провідним солістом у Королівському балеті Великобританії. У 2012 році переїхав жити у Москву.

Сергій Полунін. Фото: Рейтерс.

Артист балету із Херсону Сергій Полунін прилюдно захистив президента Росії Володимира Путіна. Вважає, що до нього ставляться несправедливо. Полунін розмістив відповідний пост на свій 29-й день народження в Instagram, передають Патріоти України.

"Дякую за привітання із днем народження. Я хочу скористатися цим днем і направити всі ваші добрі побажання Володимиру. На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо, а це не правильно. Мені боляче від цього, оскільки я був раніше в такому ж положенні і знаю по собі це відчуття. Ніхто не заслуговує на те, щоб із ним поводилися погано або несправедливо", - написав Полунін, додавши фото Володимира Путіна.

"Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я буду завжди захищати своєю енергією і любов'ю. Давайте ставитися із любов'ю одне до одного! Тільки так ми змінимо цей світ на краще!" - додав він.

Пост артиста викликав неоднозначну реакцію підписників: "Дуже дивно", "Чогось я підвис зараз", "Серьожа, вас катують?", "Тризуб на руці не пече?"

Сергій Полунін у 13 років покинув Україну. Працював провідним солістом у Королівському балеті Великобританії. У 2012 році переїхав жити у Москву. Отримав роботу в кількох театрах.

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...