10 000 вбитих земляків його хвилюють менше: "Мені боляче. Він цього не заслуговує. Володимира завжди захищатиму своєю енергією і любов'ю," - відомий український артист освідчився Путіну

Сергій Полунін у 13 років покинув Україну. Працював провідним солістом у Королівському балеті Великобританії. У 2012 році переїхав жити у Москву.

Сергій Полунін. Фото: Рейтерс.

Артист балету із Херсону Сергій Полунін прилюдно захистив президента Росії Володимира Путіна. Вважає, що до нього ставляться несправедливо. Полунін розмістив відповідний пост на свій 29-й день народження в Instagram, передають Патріоти України.

"Дякую за привітання із днем народження. Я хочу скористатися цим днем і направити всі ваші добрі побажання Володимиру. На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ ставляться до нього несправедливо, а це не правильно. Мені боляче від цього, оскільки я був раніше в такому ж положенні і знаю по собі це відчуття. Ніхто не заслуговує на те, щоб із ним поводилися погано або несправедливо", - написав Полунін, додавши фото Володимира Путіна.

"Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я буду завжди захищати своєю енергією і любов'ю. Давайте ставитися із любов'ю одне до одного! Тільки так ми змінимо цей світ на краще!" - додав він.

Пост артиста викликав неоднозначну реакцію підписників: "Дуже дивно", "Чогось я підвис зараз", "Серьожа, вас катують?", "Тризуб на руці не пече?"

Сергій Полунін у 13 років покинув Україну. Працював провідним солістом у Королівському балеті Великобританії. У 2012 році переїхав жити у Москву. Отримав роботу в кількох театрах.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:01

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash. . "Мінус роботи охоронцем - вам можуть...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...