10 корисних лайфхаків для економії електроенергії (відео)

Дотримуючись нескладних правил і при невеликих стартових витратах можна заощадити до 30% електроенергії.

Електроенергію потрібно економити. Фото: ekonom-it.ru.

Підвищення цін на комунальні послуги змусило українців шукати нові способи економії електроенергії. Наприклад, вдалим рішенням буде змінити всі лампи в квартирі на енергозберігаючі. Це дозволить заощадити на електроенергії в 4-6 разів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Також, чисто вимиті вікна і очищені стіни або абажури, які будуть відбивати світло, допоможуть заощадити 10%.

Ще одним варіантом є установка сенсорних світильників, які включаються тільки тоді, коли в цьому дійсно є потреба. Такий світильник економічного класу коштує від 140 до 200 гривень.

Використання настільних ламп замість центрального світла, а також раціональне використання домашніх ресурсів, як кип'ятіння тільки необхідної кількості води, також збереже зайві кошти.

Більше лайфхаків дивіться в сюжеті.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...