100 тис за нирку: У Києві СБУ затримала торговців людськими органами (фото)

Щомісяця за кордон на операцію виїжджали 4-5 українців.

Фото:прес-служба СБУ

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з поліцією затримали в Києві учасників транснаціонального угрупування, яке спеціалізувалося на торгівлі внутрішніми органами людей. Про це повідомив прес-центр СБУ, передають Патріоти України.

"Зловмисники з України та кількох інших країн підшукували малозабезпечених громадян і пропонували їм продати нирку. Для прикриття нелегального бізнесу, організатори створили комерційну структуру, яка нібито надавала послуги лікувального туризму", - йдеться в повідомленні.

Злочинці продавали нирки по $80-100 тис.

"Донорам ділки платили від 13 до 15 доларів США, самі ж отримували від 80 до 100 тисяч з клієнта. Після отримання згоди від донорів, зловмисники переправляли їх за кордон для проведення хірургічної операції", - відзначили в СБУ.

У відомстві наголосили, що щомісяця за кордон на операцію виїжджали 4-5 українців.

На даний момент затримані шестеро учасників угруповання. Також за вказаним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Тривають обшуки і невідкладні оперативно-слідчі дії.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...