27-річна американка встановила рекорд, побувавши в 196 країнах за півтора року (відео)

Кассандра Де Пеколь в середньому витрачала на перебування в одній країні не більше п'яти днів.

 Кассандра Де Пеколь. Фото: Інстаграм.

Дівчина з США Кассандра Де Пеколь встановила новий світовий рекорд, відвідавши за півтора року 196 країн. Своїм досягненням американка побила рекорд книги Гіннеса. 27-річна Кассандра в середньому витрачала на перебування в одній країні не більше п'яти днів,пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Тільки подорож до Ємену була найменш тривалою. Через військовий конфлікт в країні дівчина тільки перетнула кордон і відразу ж покинула країну.

Відзначається, що мандрівниця була навіть в Сирії в розпал військового конфлікту. А в закритій Північній Кореї вона побувала в складі групи з Китаю.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...