27-річна американка встановила рекорд, побувавши в 196 країнах за півтора року (відео)

Кассандра Де Пеколь в середньому витрачала на перебування в одній країні не більше п'яти днів.

 Кассандра Де Пеколь. Фото: Інстаграм.

Дівчина з США Кассандра Де Пеколь встановила новий світовий рекорд, відвідавши за півтора року 196 країн. Своїм досягненням американка побила рекорд книги Гіннеса. 27-річна Кассандра в середньому витрачала на перебування в одній країні не більше п'яти днів,пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Тільки подорож до Ємену була найменш тривалою. Через військовий конфлікт в країні дівчина тільки перетнула кордон і відразу ж покинула країну.

Відзначається, що мандрівниця була навіть в Сирії в розпал військового конфлікту. А в закритій Північній Кореї вона побувала в складі групи з Китаю.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...