"30 років життя говорив російською, тепер - на рідній": Українців зворушила історія переселенця-патріота з Криму (відео)

Чоловік не тільки почав говорити українською, але і відкрив бібліотеку!

Скріншот

Переселенець з анексованого українського півострова Крим Павло Ткачук 30 років розмовляв російською мовою, однак після переїзду в Полтавську область почав вивчати українську і навіть відкрив бібліотеку, повідомляють Патріоти України.

"Передплачую газету "Лохвицький край". Читаю. Цікаво вони пишуть про те, що відбувається в країні", - сказав він. Більш того, переселенець з Криму відкрив у своєму селі невеличку бібліотеку.

"Різна, дуже різна література є. Є книги про мистецтво, енциклопедії. Люди передають сюди книги, пересилають", - підкреслив він. На опублікованих кадрах видно, що полиці в бібліотеці практично "забиті" книгами. Також є полотно для малювання і невеликий баян.

Джерело: Лтава

Вже звільняли раніше через звинувачення батьків: Вчителя однієї із шкіл Чернігова підозрюють в педофілії

середа, 27 вересень 2023, 21:44

Учителя фізкультури однієї із шкіл Чернігова батьки підозрюють у розпусних діях щодо малолітніх. Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако, передають Патріоти України. За його інформацією, викладача фізкультури школи №32 підозрюють у педоф...

Вважаю свій досвід корисним: Шевченко прокоментував своє призначення позаштатним радником Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 21:17

Легендарний український футболіст та колишній тренер головної команди країни Андрій Шевченко прокоментував своє призначення радником президента України Володимира Зеленського поза штатом, передають Патріоти України. За словами Шевченка, він є радником ...