"30 років життя говорив російською, тепер - на рідній": Українців зворушила історія переселенця-патріота з Криму (відео)

Чоловік не тільки почав говорити українською, але і відкрив бібліотеку!

Скріншот

Переселенець з анексованого українського півострова Крим Павло Ткачук 30 років розмовляв російською мовою, однак після переїзду в Полтавську область почав вивчати українську і навіть відкрив бібліотеку, повідомляють Патріоти України.

"Передплачую газету "Лохвицький край". Читаю. Цікаво вони пишуть про те, що відбувається в країні", - сказав він. Більш того, переселенець з Криму відкрив у своєму селі невеличку бібліотеку.

"Різна, дуже різна література є. Є книги про мистецтво, енциклопедії. Люди передають сюди книги, пересилають", - підкреслив він. На опублікованих кадрах видно, що полиці в бібліотеці практично "забиті" книгами. Також є полотно для малювання і невеликий баян.

Джерело: Лтава

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...