"30 років життя говорив російською, тепер - на рідній": Українців зворушила історія переселенця-патріота з Криму (відео)

Чоловік не тільки почав говорити українською, але і відкрив бібліотеку!

Скріншот

Переселенець з анексованого українського півострова Крим Павло Ткачук 30 років розмовляв російською мовою, однак після переїзду в Полтавську область почав вивчати українську і навіть відкрив бібліотеку, повідомляють Патріоти України.

"Передплачую газету "Лохвицький край". Читаю. Цікаво вони пишуть про те, що відбувається в країні", - сказав він. Більш того, переселенець з Криму відкрив у своєму селі невеличку бібліотеку.

"Різна, дуже різна література є. Є книги про мистецтво, енциклопедії. Люди передають сюди книги, пересилають", - підкреслив він. На опублікованих кадрах видно, що полиці в бібліотеці практично "забиті" книгами. Також є полотно для малювання і невеликий баян.

Джерело: Лтава

Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...

Авто опинилось в крижаній воді: Під Херсоном поліцейські та очевидці не дали загинути 82-річному водієві (фото)

субота, 22 січень 2022, 19:28

У суботу, 22 січня, на Херсонщині поліцейські врятували життя 82-річного чоловіка, машина якого з'їхала до Каховського магістрального каналу. Про щасливий порятунок людини розповіли на порталі МВС, передають Патріоти України. Інцидент стався поблизу се...