"9 стадий разложения вождя": У РФ засудили художницю через картину із Путіним (фото)

Варя Михайлова вийшла з плакатом даної картини на першотравневу ходу, після чого у неї і почалися проблеми з російськими законами.

Путін через забобони боїться картин? Ілюстрація: соцмережі.

Російську художницю Варю Михайлову Куйбишевський районний суд Петербурга оштрафував на 160 тисяч рублів (близько 67 тисяч гривень) за демонстрацію власної картини з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це йдеться в повідомленні на сторінці партії Відкрита Росія в Facebook, передають Патріоти України.

Суд також постановив знищити картину, яка має назву "9 стадій розкладання вождя". Художниця вийшла з плакатом даної картини на першотравневу ходу, після чого у неї і почалися проблеми з російськими законами.

"І якщо у випадку зі штрафом - це сумно не дивно, в сенсі саме рішення - скільки їх було і скільки буде, але знищити картину ?! У 2018 році ?! Як тобі таке, Ілон Маск?" - пише Борис Конаков.

Зганьбив співвітчизників: У Польщі українець відкусив жінці шматок вуха

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:43

У польському місті Познань 35-річний українець напав на жінку і вкрав її авто, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання InPoland, подія сталась вночі. Жінка зупинилась перед пішоходним переходом, щоб пропустити чоловіка, а він застрибнув до н...

На 100-му році життя помер світило медичної науки України

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:35

Із життя пішов заслужений діяч науки і техніки України, засновник вітчизняної токсикології Ісаак Трахтенберг. У листопаді цього року йому могло виповнитися 100 років. Про це повідомили в Інституті медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України. Ісаак ...