Агов, СБУ! Російський ді-джей, який виступав у Криму, провів концерт у Запоріжжі

Українська спецслужба, очевидно, не догледіла, адже представницю РФ на "Євробачення" Самойлову не пустили в Україну саме через відвідини Криму.

Ді-джей List. Фото:http://24tv.ua

У п’ятницю, 19 травня, в Запоріжжі виступив ді-джей List із Москви, який відвідував Крим після анексії Росією. Про це повідомляє Газета Запоріжжя, інформують Патріоти України.

Зокрема, як стає зрозуміло з анонсу клубу Небо Bеасh із міста Ялта в соціальній мережі Facebook, ді-джей виступив у закладі 2 травня 2016 року.

"2 травня до нас у гості прилітає найепатажніший ді-джей країни DJ List! Відданий кришнаїт за переконанням, DJ List зробив насичений електронний саунд і драматичну музичну подачу своєю візитною карткою, заслужено закріпившись у хедлайнерах ді-джейської касти", – йдеться в анонсі заходу.

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...

Українська Антарктика: Полярники показали птаха, який полює на яйця пінгвінів

вівторок, 6 грудень 2022, 2:09

Науковці зі станції "Академік Вернадський" показали південнополярного поморника – птаха, який полює на яйця пінгвінів. Птаз відомий також за прізвиськом скуа – від англійської назви south polar skua. Наукова ж назва латиною – Catharacta maccormicki, на...