Агов, СБУ! Російський ді-джей, який виступав у Криму, провів концерт у Запоріжжі

Українська спецслужба, очевидно, не догледіла, адже представницю РФ на "Євробачення" Самойлову не пустили в Україну саме через відвідини Криму.

Ді-джей List. Фото:http://24tv.ua

У п’ятницю, 19 травня, в Запоріжжі виступив ді-джей List із Москви, який відвідував Крим після анексії Росією. Про це повідомляє Газета Запоріжжя, інформують Патріоти України.

Зокрема, як стає зрозуміло з анонсу клубу Небо Bеасh із міста Ялта в соціальній мережі Facebook, ді-джей виступив у закладі 2 травня 2016 року.

"2 травня до нас у гості прилітає найепатажніший ді-джей країни DJ List! Відданий кришнаїт за переконанням, DJ List зробив насичений електронний саунд і драматичну музичну подачу своєю візитною карткою, заслужено закріпившись у хедлайнерах ді-джейської касти", – йдеться в анонсі заходу.

Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...