Андрій Кокотюха назвав Ющенка придурком

Заява Ющенка про те, що Федір Достоєвський український письменник, свідчить лише про одне: Віктор Ющенко - малоосвічена людина і це те саме, що й "Чехов - поет" від Януковича.

Андрій Кокотюха. Фото: CUT Insight.

Український прозаїк Андрій Кокотюха різко відреагував на заяву екс-президента України Віктора Ющенка, який назвав Федора Достоєвського українським письменником. Думкою з цього приводу Кокотюха поділився в короткій розмові з "Обозревателем", передають Патріоти України.

"Віктор Ющенко - малоосвічена людина. Я б, звичайно, ще додав, що він придурок, але ви цього не напишете. Саме через те, що він малоосвічена людина і не розбирається ні в чому, крім давнини і антикваріату, його це трохи напружує ", - заявив прозаїк.

"В силу обмеженого світогляду Ющенка ми і втратили свого часу шанс стати нормальною країною, в тому числі нормальною і в культурному плані. Він все розтринькав. І ці заяви, що Достоєвський - український письменник, абсолютно рівносильні заявам Віктора Януковича, який був при ньому міністром, що Чехов - поет. Ці люди знаходяться в одній системі координат і ця система дуже далека від культури, від будь-якої культури, від сучасної, класичної ... ", - продовжив письменник.

Також Кокотюха зазначив, що, на його думку, сподвигло екс-президента на подібну заяву.

"Вся культурна парадигма Ющенко обмежується краєзнавчим музеєм. І спроба вийти з нього, розширити свої горизонти, якраз і призводить до того, що він називає Достоєвського українським письменником. Запропонуйте йому від мого імені назвати Голду Мейєр українським політичним діячем, тому що вона в свій час народилася і жила в Києві, а заодно і Бальзака українським письменником, тому що він жив в Бердичеві", - підсумував він.

Хіти тижня. На совісті комуністичної верхівки Китаю десятки тисяч жертв по всьому світу: Розвідка США наполягає, що КНР приховала реальні масштаби пандемії COVID-19

субота, 4 квітень 2020, 20:30

Офіційні китайські дані про кількість заражених і померлих у результаті пандемії коронавірусної інфекції є сфальсифікованими, повідомляє агенція Bloomberg із посиланням на секретну доповідь американської розвідки, надану Білому дому, зазначають Патріот...

Хіти тижня. Чим лікують хворих на коронавірус у Києві: Названо головний препарат

субота, 4 квітень 2020, 20:00

Українські лікарі в умовах відсутності вакцини від коронавірусу COVID-19 намагаються його побороти антибіотиком Азитроміцином, його зазвичай призначають при бактеріальному бронхіті чи пневмонії. Про це повідомила "Страна.ua" з посиланням на пацієнтів к...