Астрономи NASA знайшли підтвердження існуванню планети, яка обертається навколо двох "сонць"

Потужний телескоп "Хаббл" сфотографував планету, відкриту в 2007 році, і довів припущення астронавтів.

Телескоп "Хаббл" підтвердив існування планети з двома "сонцями". Фото: NASA.

Телескопу "Хаббл" вдалося зняти планету, яка обертається навколо двох зірок і розташована на відстані восьми тисяч світлових років від Землі в напрямку до центра нашої галактики. Про це повідомлють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відомо, що виявлена екзопланета розташовується в системі OGLE-2007-BLG-349.

Планета обертається на відстані 450 мільйонів кілометрів від зірок, приблизно на такій же відстані від Сонця розташований пояс астероїдів. Відстань між двома червоними карликами становить близько 10,5 мільйона кілометрів.

Система була відкрита ще в 2007 році, тоді вчені розглядали два можливі сценарії її існування. Один із них передбачав, що схожа на Сатурн планета обертається навколо двох зірок, а в другому - дві планети (одна з масою, як у Сатурна, а друга - масою, як у Землі) оберталися навколо однієї зірки.

Встановити правильний варіант допомогли спостереження за допомогою потужного телескопа.

"Сидушку продезінфікували, молодці!": У київському метро парочка влаштувала секс-розваги (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 19:29

Молоді люди без сорому зняли з себе одяг до нижньої білизни. У Києві помітили молодих хлопця з дівчиною, які роздяглися і влаштували дивні розваги в вагоні метро. Про це повідомляють в Telegram-каналі "Ху*овий Київ", передають Патріоти України. Молоді ...

Дієтологи перерахували продукти для нічної їжі

вівторок, 26 травень 2020, 18:54

Легкий овочевий салат із капусти, огірків, помідорів і селери є однією з головних страв, які можна без проблем вживати навіть вночі. Дієтологи вважають, що такий салат абсолютно не зашкодить фігурі. Така їжа дуже швидко перетравиться і не створить в шл...