Бабусі ходять до церкви і ставлять свічки йому за упокій - бойовики "ЛНР" про невдоволення Плотницьким у "республіці"

Як стало відомо, за тиждень - два до своєї смерті "радник голови "ЛНР" Сергій Ципкалов мав приїхати до Москви і спробувати поговорити з Сурковим про ситуацію в "ЛНР".

Терорист Плотницький. Фото:www.bbc.comУ "ЛНР" росте народне невдоволення ватажком Ігорем Плотницьким. Про це розповіли бойовики "ЛНР" - учасники "держпереревороту" - заколоту проти Плотницького, передають Патріоти України з посиланням на Depo.Донбас.

За тиждень - два до своєї смерті "радник голови "ЛНР" Сергій Ципкалов мав приїхати до Москви і спробувати поговорити з Сурковим про ситуацію в "ЛНР".

"Є величезне народне невдоволення тим, що відбувається в "ЛНР", ось про це Ципкалов і хотів розповісти в Москві, а після того, що Коливан придумав сам на себе замах, то ситуація зовсім погіршилася, над "головою" просто всі сміються.

Щоб Вам була зрозуміла справжня народна любов до Плотницького, то відбувається наступне, бабусі ходять до церкви і ставлять свічки йому за упокій, кажуть, що прекрасно знають, що це гріх, але думають, що по-іншому не змінити ситуацію, а з його керівництвом їм все одно скоро помирати", - зазначають бойовики.

"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...

"Бачу ціль, йду до неї": У газеті ТрО опублікували пінап напівоголеної жінки (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:01

У газеті Командування Сил ТрО "Спротив" розмістили малюнок у стилі пінап. На зображенні оголена жінка тримає зброю, а зверху підпис – "бачу ціль, йду до неї". На малюнок звернула увагу військовослужбовиця Аліна Сарнацька у соцмережі Х, передають Патріо...