Американець з українським корінням Нік Розаріо придумав дерев’яні окуляри, на яких українські майстри вирізають автентичні гуцульські візерунки. Ідея бізнесу народилася у Розаріо, коли він побував в Україні, щоб дізнатися більше про країну своїх предків. Про це пише Голос Америки, інформують Патріоти України.
Коли він приїхав у Карпати, на нього велике враження справило гуцульське мистецтво різьблення по дереву. Здивований майстерністю, Нік загорівся бажанням знайти спосіб перенести українське мистецтво в західний контекст.
Він швидко зрозумів, що тарілки, шкатулки та столи навряд чи підкорять серця американців. Однак він не бачив іншої альтернативи, аж до однієї випадковості.
На одній із зустрічей зі своїми друзями, Нік звернув увагу на дерев’яні окуляри свого приятеля. Вони виглядали міцними і стильними, але не прикрашали його. Тут і народилася ідея створити дерев’яні сонцезахисні окуляри з гуцульською різьбою.
Окуляри створюють у США, а різьблення роблять в Івано-Франківську. Вони продаються під девізом “Мистецтво, яке ви одягаєте”. Вартість однієї пари становить 170 доларів США.
До речі, українськими окулярами стали цікавитися й американські знаменитості. Нещодавно популярна американська телеведуча Карлі Ріттер присвятила бренду повідомлення на своїй бізнес-сторінці в Facebook. Вона зустріла Ніка Розаріо у Нью-Йорку і придбала у нього модний аксесуар.
Брія Блессінг, американо-українська співачка теж із захопленням оцінила окуляри Hetmans, назвавши їх "крутими", і навіть записала з цього приводу відео в своєму мікроблозі.
На офіційній сторінці бренду в Інстаграм з'явився новий хештег - handmadeinukraine під фото з шкіряними рюкзаками. Можливо Розаріо планує займатися ще й продажем модних рюкзаків українського походження.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...