"Бандерівська" мода підкорює американську еліту: Гуцульські окуляри стали брендом в Голлівуді (фото)

Американець, який має українські корені, побував у Карпатах, де на нього величезне враження справило гуцульське мистецтво різьблення по дереву. Нік Розаріо загорівся бажанням знайти спосіб перенести українське мистецтво в західний контекст.

Окуляри в гуцульському стилі завойовують Голлівуд. Фото:Facebook

Американець з українським корінням Нік Розаріо придумав дерев’яні окуляри, на яких українські майстри вирізають автентичні гуцульські візерунки. Ідея бізнесу народилася у Розаріо, коли він побував в Україні, щоб дізнатися більше про країну своїх предків. Про це пише Голос Америки, інформують Патріоти України.

Коли він приїхав у Карпати, на нього велике враження справило гуцульське мистецтво різьблення по дереву. Здивований майстерністю, Нік загорівся бажанням знайти спосіб перенести українське мистецтво в західний контекст.

Він швидко зрозумів, що тарілки, шкатулки та столи навряд чи підкорять серця американців. Однак він не бачив іншої альтернативи, аж до однієї випадковості.

На одній із зустрічей зі своїми друзями, Нік звернув увагу на дерев’яні окуляри свого приятеля. Вони виглядали міцними і стильними, але не прикрашали його. Тут і народилася ідея створити дерев’яні сонцезахисні окуляри з гуцульською різьбою.

Окуляри створюють у США, а різьблення роблять в Івано-Франківську. Вони продаються під девізом “Мистецтво, яке ви одягаєте”. Вартість однієї пари становить 170 доларів США.

До речі, українськими окулярами стали цікавитися й американські знаменитості. Нещодавно популярна американська телеведуча Карлі Ріттер присвятила бренду повідомлення на своїй бізнес-сторінці в Facebook. Вона зустріла Ніка Розаріо у Нью-Йорку і придбала у нього модний аксесуар.

Брія Блессінг, американо-українська співачка теж із захопленням оцінила окуляри Hetmans, назвавши їх "крутими", і навіть записала з цього приводу відео в своєму мікроблозі.

На офіційній сторінці бренду в Інстаграм з'явився новий хештег - handmadeinukraine під фото з шкіряними рюкзаками. Можливо Розаріо планує займатися ще й продажем модних рюкзаків українського походження.

Не доїхав: Партизани в Мелітополі "вклали на бік" ворожий бронепоїзд з боєприпасами

неділя, 3 липень 2022, 10:54

Російські окупанти планували пустити з окупованого Криму на територію окупованої Запорізької області потяг, але передумали. Також в них не вийшло возити зброю з Крима до Мелітополя, бо на заваді стали місцеві партизани. Про це повідомив міський голова ...

"Російський борщ" такий самий абсурд як "російська піца": Клопотенко пояснив безпідставність істерик Москви щодо висновків ЮНЕСКО стосовно української культової страви

неділя, 3 липень 2022, 9:35

Телеведучий зізнався, що розплакався, коли дізнався, що український борщ внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко погодився, що "російський борщ" має право на існування, проте він нічим ...