Батьки та самі діти не вірять у хуліганство: Тривожні подробиці масового отруєння українських школярів

Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли.

Отруєні школярі не вірять, що "хтось просто пожартував". Ілюстрація: УНІАН.

Однокласники і батьки постраждалих внаслідок низки загадкових отруєнь в школах України вважають, що причиною інциденту стало не банальне хуліганство. Про це вони висловилися в коментарі "Апострофу", передають Патріоти України.

Зазначається, що після отруєнь Міністерство освіти і науки України розпорядилося посилити охорону в "регіонах з підвищеним рівнем екстремістських і терористичних проявів", що може свідчити про те, що правоохоронці розглядають диверсію як основну версію отруйної лихоманки.

Однак, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розкритикував в розмові з журналістами таке припущення. "Розмови про диверсію - це штучне нагнітання ситуації. Які цілі у диверсій? Виведення з ладу якихось об'єктів інфраструктури. А в школах це просто хуліганство. У соцмережах постійно ходять різні челленджи, тільки одні хороші, наприклад, пов'язані з віджиманнями, а інші можуть бути ось такі: хто більше розпорошить отрут. Тим більше зараз же пора іспитів та ЗНО", - висловився Ступак.

Самі школярі вважають, що знали б, якби в мережі поширювалися подібні змагання: "Якби це зробили діти, тобто ми, старшокласники, то ми б між собою це обговорювали і ходили б собі спокійно в школу, знаючи, що нічого не буде. А так ми самі без поняття, що це було, і з побоюванням ходимо туди".

Не вірять у версію про хуліганство і батьки. Так, батько однієї з постраждалих школярок Олег Головков підкреслив: "Коли влаштовується хуліганська витівка, особливо підлітком, обов'язково потрібні глядачі. Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли. Тому я підозрюю тут більш серйозні речі, ніж хуліганство".

"1000 доларів – за одне "тіло": У новому польському фільмі українців показали "повіями і хабарниками" (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 19:44

За словами українки, половина кінозалу сміялася і кивала, підтакуючи, що українці – дійсно такі. У польських кінотеатрах вийшов у прокат фільм-екшн "Петля", в якому зобразили українців в образах "сутенерів, повій і хабарників". Вихід "Петлі" на екрани ...

З архіву ПУ. Звільнений з російського полону Володимир Балух отримав вишиванку від кримської переселенки (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 19:30

У політв'язня в тюрмі відібрали вишиванку. Звільнений українець Володимир Балух отримав вишиванку замість тієї, яку в нього відібрали окупанти. Йому передали вишиванку, вишиту переселенкою з Криму Оленою Ілюшиною. Відео у Facebook розмістив один з коор...