Батьки та самі діти не вірять у хуліганство: Тривожні подробиці масового отруєння українських школярів

Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли.

Отруєні школярі не вірять, що "хтось просто пожартував". Ілюстрація: УНІАН.

Однокласники і батьки постраждалих внаслідок низки загадкових отруєнь в школах України вважають, що причиною інциденту стало не банальне хуліганство. Про це вони висловилися в коментарі "Апострофу", передають Патріоти України.

Зазначається, що після отруєнь Міністерство освіти і науки України розпорядилося посилити охорону в "регіонах з підвищеним рівнем екстремістських і терористичних проявів", що може свідчити про те, що правоохоронці розглядають диверсію як основну версію отруйної лихоманки.

Однак, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розкритикував в розмові з журналістами таке припущення. "Розмови про диверсію - це штучне нагнітання ситуації. Які цілі у диверсій? Виведення з ладу якихось об'єктів інфраструктури. А в школах це просто хуліганство. У соцмережах постійно ходять різні челленджи, тільки одні хороші, наприклад, пов'язані з віджиманнями, а інші можуть бути ось такі: хто більше розпорошить отрут. Тим більше зараз же пора іспитів та ЗНО", - висловився Ступак.

Самі школярі вважають, що знали б, якби в мережі поширювалися подібні змагання: "Якби це зробили діти, тобто ми, старшокласники, то ми б між собою це обговорювали і ходили б собі спокійно в школу, знаючи, що нічого не буде. А так ми самі без поняття, що це було, і з побоюванням ходимо туди".

Не вірять у версію про хуліганство і батьки. Так, батько однієї з постраждалих школярок Олег Головков підкреслив: "Коли влаштовується хуліганська витівка, особливо підлітком, обов'язково потрібні глядачі. Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли. Тому я підозрюю тут більш серйозні речі, ніж хуліганство".

Хіти тижня. Відкопали в шахтах? У мережу потрапило відео військової техніки, яку РФ відправляє на окупований Донбас

неділя, 15 вересень 2019, 17:30

У мережі було опубліковано відео доставки на окуповану територію України військової техніки з Росії в 2014 році. Запис опублікував у себе в Twitter користувач "Конопляний Джмелик", передають Патріоти України. . "Гуманітарка Пу "шахтарям" Донбасу 2 ве...

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...