Батьки та самі діти не вірять у хуліганство: Тривожні подробиці масового отруєння українських школярів

Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли.

Отруєні школярі не вірять, що "хтось просто пожартував". Ілюстрація: УНІАН.

Однокласники і батьки постраждалих внаслідок низки загадкових отруєнь в школах України вважають, що причиною інциденту стало не банальне хуліганство. Про це вони висловилися в коментарі "Апострофу", передають Патріоти України.

Зазначається, що після отруєнь Міністерство освіти і науки України розпорядилося посилити охорону в "регіонах з підвищеним рівнем екстремістських і терористичних проявів", що може свідчити про те, що правоохоронці розглядають диверсію як основну версію отруйної лихоманки.

Однак, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розкритикував в розмові з журналістами таке припущення. "Розмови про диверсію - це штучне нагнітання ситуації. Які цілі у диверсій? Виведення з ладу якихось об'єктів інфраструктури. А в школах це просто хуліганство. У соцмережах постійно ходять різні челленджи, тільки одні хороші, наприклад, пов'язані з віджиманнями, а інші можуть бути ось такі: хто більше розпорошить отрут. Тим більше зараз же пора іспитів та ЗНО", - висловився Ступак.

Самі школярі вважають, що знали б, якби в мережі поширювалися подібні змагання: "Якби це зробили діти, тобто ми, старшокласники, то ми б між собою це обговорювали і ходили б собі спокійно в школу, знаючи, що нічого не буде. А так ми самі без поняття, що це було, і з побоюванням ходимо туди".

Не вірять у версію про хуліганство і батьки. Так, батько однієї з постраждалих школярок Олег Головков підкреслив: "Коли влаштовується хуліганська витівка, особливо підлітком, обов'язково потрібні глядачі. Хлопчисько, коли робить якийсь, на його думку, широкий жест, самостверджується. Але в даному випадку отруєння пройшло без свідків, без слідів і навіть ніякого балончика не знайшли. Тому я підозрюю тут більш серйозні речі, ніж хуліганство".

"​Стать Квазимодо на оккупированных очень просто. Точнее проще простого - достаточно купить мыло", - Фашик Донецький

понеділок, 18 листопад 2019, 7:28

"Стать Квазимодо на оккупированных очень просто. Точнее проще простого - достаточно купить за свои деньги некую субстанцию в виде куска мыла, умыться и ... И все, результат, как говорится, на лицо. Ща немного расскажу об этом подробнее", - пише у своєм...

Удар по кишенях: Хто в січні залишиться з чорним екраном ТБ і чому за все доведеться платити

понеділок, 18 листопад 2019, 7:14

Медіаринок України переживає низку історичних змін. Одна з найважливіших відбудеться 20 січня 2020 року, коли 4 медіагрупи: "Медіа Група Україна"("Україна", НЛО TV,"Індиго"), "1+1 Media" ("1+1", "2+2", ТЕТ, УНІАН, "Плюсплюс", "Бігуді"), StarLightMedia ...