"Боргів перед "ПриватБанком" у нас немає": Канал "1+1" назвав ім'я бенефіціара

Раніше телеканал "1 + 1" заявив, що 29 грудня закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує.

"1+1". Фото: 24tv.ua

Гендиректор "1 + 1 медіа" Олександр Ткаченко заявляє, що у телеканалу немає боргів перед Приватбанком, а бенефіціаром залишився олігарх Ігор Коломойський. Про це Ткаченко написав на своїй сторінці Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Для ботів: а) бенефіціар - І.В.Коломойскій. Це всім відомо. Б) боргів перед Приватбанком у" плюсів "- немає, в) не танцювали під чужу дудку і не будемо", - заявив він. При цьому Ткаченко заявляє, що ніхто не пояснив їм чому потрібно чекати до 6.01, щоб отримати бланк ліцензії.

"Причиною невидачі документа не можуть бути ніякі запити, які раптом виникли у Нацради. (До речі, офіційний запит ми так і не отримали) Всі документи ними давно отримані. І якщо у кого - то в Нацраді або за його межами виникають питання - ліцензія не може бути предметом шантажу. Це - не законно. І ми не те, що не здамося без бою, ми доведемо на чиєму боці правда. І покажем ", - заявив він.

Як відомо, у четвер у Адімністраціі президента заявили про сподівання, що Нацрада і менеджемент каналу в стислі терміни "і без недоречною політизації здійснять технічну процедуру обміну усіма належними документами".

"У тому числі і тими, які задовольняють вимоги закону щодо кінцевих бенефіціарів. Закон є закон", - відзначили в АП. Раніше телеканал "1 + 1" заявив, що 29 грудня закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує. При цьому стверджується, що Адміністрація президента намагається передати контроль над каналом в інші руки.

Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що телеканал "1 + 1" повинен представити оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарів через націоналізацію "Приватбанку". Артеменко заявив, що 28 грудня заступник голови Нацради Уляна Фещук прислала "1 + 1" офіційний запит по бенефіціарам. Джерела "Української правди" в АП повідомили, що після рішення про націоналізацію "Приватбанку" власник телеканалу "1 + 1" Ігор Коломойський міг поміняти структуру власників каналу.

Глобальне потепління піднімає рівень світового океану: Науковці розрахували, де суходіл піде під воду на 2100 рік

неділя, 28 червень 2026, 23:02

Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...

Грали в ті самі ігри? - На Прикарпатті археологи знайшли побутовий артефакт XI-XIII століть, що нагадує знахідки часів середньовічної Англії

неділя, 28 червень 2026, 22:50

Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...