"Для ботів: а) бенефіціар - І.В.Коломойскій. Це всім відомо. Б) боргів перед Приватбанком у" плюсів "- немає, в) не танцювали під чужу дудку і не будемо", - заявив він. При цьому Ткаченко заявляє, що ніхто не пояснив їм чому потрібно чекати до 6.01, щоб отримати бланк ліцензії.
"Причиною невидачі документа не можуть бути ніякі запити, які раптом виникли у Нацради. (До речі, офіційний запит ми так і не отримали) Всі документи ними давно отримані. І якщо у кого - то в Нацраді або за його межами виникають питання - ліцензія не може бути предметом шантажу. Це - не законно. І ми не те, що не здамося без бою, ми доведемо на чиєму боці правда. І покажем ", - заявив він.
Як відомо, у четвер у Адімністраціі президента заявили про сподівання, що Нацрада і менеджемент каналу в стислі терміни "і без недоречною політизації здійснять технічну процедуру обміну усіма належними документами".
"У тому числі і тими, які задовольняють вимоги закону щодо кінцевих бенефіціарів. Закон є закон", - відзначили в АП. Раніше телеканал "1 + 1" заявив, що 29 грудня закінчується термін ліцензії на мовлення каналу, а Нацрада її не продовжує. При цьому стверджується, що Адміністрація президента намагається передати контроль над каналом в інші руки.
Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що телеканал "1 + 1" повинен представити оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарів через націоналізацію "Приватбанку". Артеменко заявив, що 28 грудня заступник голови Нацради Уляна Фещук прислала "1 + 1" офіційний запит по бенефіціарам. Джерела "Української правди" в АП повідомили, що після рішення про націоналізацію "Приватбанку" власник телеканалу "1 + 1" Ігор Коломойський міг поміняти структуру власників каналу.
Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...