Братання з представниками окупантів: У ЗМІ з'явилися прізвища українських спортсменів, які залюбки обіймаються з "вихованцями Путіна" (фото)

На олімпійських іграх українцям з гіркотою довелося спостерігати, що частина українських спортсменів і далі живе з "совковими" канонами у голові.

На Олімпіаду поїхали з України такі спортсмени, які готові брататися з представниками окупанта. Фото:http://sector.depo.ua/

Олімпіада окрім поганих результатів збірної України ще й продемострувала "совковість думки" наших спортсменів. Патріоти України з посиланням на Depo.Сектор пропонують до Вашої уваги імена тих українських спортсменів, які братаються з представниками країни окупанта.

1. Срібний призер Ріо - Олег Верняєв. Після виступу українець сфотографувався з російським гімнастом Микитою Нагорним. "Передали привіт хейтерам" - підписали світлину. Мабуть, донеччанин Верняєв не розуміє, що серед ненависників росіян є атовці, які платять своїми життями за те, що звільнити його домівку від окупанта. Тому жарти такі дуже небезпечні...

2. Бронзова призерка Ріо - Ольга Харлан. Ставити під сумнів патріотизм спортсменки, мабуть, не варто. Але ж в той час, коли Україна просить допомоги в боротьбі з Росією агресором, отак спокійно обійматися з спортсменами, які "відбілюють" Путіна, це щонайменше дурнуватий вчинок. Мабуть, треба це так і сприймати.

3. А тут одразу "масова дурість". На фото (зліва направо з українців): Ілля Марченко, тренер Дмитро Бричок, Леся Цуренко, Денис Молчанов. Зважаючи, на результати, які наші спорсмени показують в Ріо, вже неодноразово звучали думки "краще б вони туди не їхали". Що цим фото хотіли сказати ці розумники? Спорт поза політикою? Ну так нехай це скажуть Героям-спортсменам, які вже поклали свої життя від рук росіян.

Поза конкурсом: А починалося все з оцього! Українські легкоатлети "розпиналися" перед російськими ЗМІ, що неймовірно шкодують, що їх спорсменів покарали через допінг. Важко добрати слово щодо наших спікерів.

Росія цілеспрямовано дурила весь світ, серед якого і українські спортсмени, використовуючи допінг. Це ж як себе треба не поважати, щоб шкодувати людину, яка до того робила все аби тебе надурити. Прізвища "героїв" можна прочитати одразу на фото.

Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

вівторок, 7 грудень 2021, 19:44

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України. За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала ч...

Федорович "в Ростові" перехрестився: Піддані Саудівської Аравії влетіли на автівці в браму "резиденції Януковича", ледве не подавивши відвідувачів (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 19:22

У селі Нові Петрівці в Київській області турист з Саудівської Аравії в’їхав на автомобілі в будинок каси державної резиденції "Межигір’я", повідомляють Патріоти України з посиланням на речницю поліції Київщини Ірину Прянишникову . Інцидент трапився бли...