"Чего ты кипишуешь? Тебе ничего не грозит": НАБУ оприлюднило деякі аудіозаписи із кабінету Холодницького

У відомстві підкреслили, що слідчі дії здійснювалися на підставі постанови слідчого судді, в рамках розслідування кримінального провадження.

Назар Холодницький. Фото: УНІАН.

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило фрагменти аудіозаписів, зроблених в кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, передають Патріоти України.

«З огляду на суспільний резонанс і з метою зняття спекуляцій навколо цієї теми НАБУ наводить фрагменти розсекречених аудіоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій в рамках розслідування кримінального провадження у можливому вчиненні незаконних дій посадовими особами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», - йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що слідчі дії здійснювалися на підставі постанови слідчого судді, в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Генпрокуратурою України.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...