
Напередодні 2 травня в Одесі вжили безпрецедентних заходів безпеки. На охорону порядку вийшли тисячі правоохоронців. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.
За його словами, в місті сконцентровано значну кількість силовиків.
"У МВС очікують, що все пройде спокійно і нормально, і ми сподіваємося, що саме так і буде. Сьогодні величезна відповідальність покладається не тільки на органи правопорядку, а й на тих людей, які будуть брати участь в заходах, які проводитимуться в місті.
Заходи безпеки на сьогоднішній день, на моє переконання, безпрецедентні. Ви знаєте, що більше трьох тисяч правоохоронців вийшли охороняти правопорядок в Одесі в цілодобовому посиленому режимі, зокрема приєдналося спецпідрозділ СБУ "Альфа", проводяться контртерористичні заходи.
Приступив до виконання своїх службових обов'язків полк спеціального призначення "Азов", сподіваюся, що ніякі сепаратистські шабаші і провокації в Одесі не відбудуться ", - розповів Шкіряк.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...