Через нацистське привітання: На литовському телеканалі закрили програму "Вгадай мелодію" (відео)

Актриса Аста Баукуте, вгадавши написану литовським композитором-євреєм мелодію, продемонструвала в ефірі програми нацистський жест.

Скрін відео

У Литві програму "Вгадай мелодію", яка виходила на державному телеканалі LRT, закрили після того, як литовська актриса Аста Баукуте в ефірі за 6 січня продемонструвала нацистське вітання. Про це повідомляється на сайті LRT, інформують Патріоти України.

Відзначається, що вона вгадала мелодію, написану литовським композитором-євреєм. Заступник генерального директора LRT Рімвідас Палецкіс заявив, що шокований інцидентом. "Це різко контрастує з цінностями, які просуває LRT", - сказав він.

Палецкіс вибачився перед телеглядачами за те, що сталося.

Генеральний директор LRT Андріус Сіарушевічус додав, що телеканал припиняє співпрацю з продюсером передачі компанії "Одна планета". За його словами, це пов'язано з втратою довіри.

Відео інциденту житель Вільнюса Давид Скаролскіс опублікував в Facebook.

"Помолиться никогда не вредно": Путін оконфузився невдалим жартом про Бога (відео)

середа, 22 січень 2020, 15:40

Президент Росії Володимир Путін поділився порадою про те, як потрібно молитися Богу, і потрапив під хвилю насмішок. Курйоз трапився під час його зустрічі з громадськими діячами Липецька. Відповідним відео поділився у Twitter "Кремлівський пул РІА", пер...

Пропагандистка Кремля потрапила у реанімацію

середа, 22 січень 2020, 14:59

Очевидно, що регулярна брехня дуже погано впливає на серце. Симоньян госпіталізували в інститут імені М. В. Скліфосовського через проблеми серцем. Журналістку забрали прямо з Кремля - вона відчула себе погано під час наради.