Чичеріна нервово курить: Рок-група з Москви присвятила терористам "ЛДНР" новий кліп (відео)

Один з лідерів групи і затятий любитель терористів Олексій Іовчев заявив, що в "творі" йдеться про "загадкову російську душу" жителів Донбасу.

Група "Зверобой". Фото: ЖЖ.

Рок-група з Москви під назвою "Зверобой" випустила новий кліп, присвячений терористам на Донбасі. Про це пише один з сепаратистських сайтів, передають Патріоти України.

Йдеться про пісню "Эти русские", слова якої написала поетеса з "ЛНР" Олена Заславська.

Один з лідерів групи і затятий любитель терористів Олексій Іовчев заявив, що в "творі" йдеться про "загадкову російську душу" жителів Донбасу.

За його словами, ідея створити кліп виникла після переглянутого інтерв'ю з Заславською.

"У тому сюжеті пролунав лише хвилинний фрагмент пісні з відеорядом. Але навіть цього невеликого фрагмента вистачило, щоб у нас защеміло серце. Ми відразу відчули, що якщо зробити повноцінний кліп на всю пісню цілком - вийде досить потужне, "чіпляюче" відео, з чесним і глибоким патріотичним посилом", - заявив Іовчев.

Крім того, він розповів про тісну співпрацю з терористами.

"Під час нашої першої поїздки на Донбас в серпні 2015 року, ми познайомилися з багатьма цікавими людьми. Серед них був знаменитий поет "ополченець" Юрій Юрченко. Він із захопленням читав вголос чудові вірші, і як ми пізніше дізналися, вони належали Олені Заславській. Надалі наше знайомство з Оленою переросло в творчий тандем, і в новий альбом "Війна за Мир" увійшли відразу три пісні на її вірші - "Едут-едут БТРы", "Эти русские" и "В наших диких полях", - заявив Іовчев .

Також лідер "Зверобоя" запевнив, що українці і росіяни - єдиний народ.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...