Чичеріна нервово курить: Рок-група з Москви присвятила терористам "ЛДНР" новий кліп (відео)

Один з лідерів групи і затятий любитель терористів Олексій Іовчев заявив, що в "творі" йдеться про "загадкову російську душу" жителів Донбасу.

Група "Зверобой". Фото: ЖЖ.

Рок-група з Москви під назвою "Зверобой" випустила новий кліп, присвячений терористам на Донбасі. Про це пише один з сепаратистських сайтів, передають Патріоти України.

Йдеться про пісню "Эти русские", слова якої написала поетеса з "ЛНР" Олена Заславська.

Один з лідерів групи і затятий любитель терористів Олексій Іовчев заявив, що в "творі" йдеться про "загадкову російську душу" жителів Донбасу.

За його словами, ідея створити кліп виникла після переглянутого інтерв'ю з Заславською.

"У тому сюжеті пролунав лише хвилинний фрагмент пісні з відеорядом. Але навіть цього невеликого фрагмента вистачило, щоб у нас защеміло серце. Ми відразу відчули, що якщо зробити повноцінний кліп на всю пісню цілком - вийде досить потужне, "чіпляюче" відео, з чесним і глибоким патріотичним посилом", - заявив Іовчев.

Крім того, він розповів про тісну співпрацю з терористами.

"Під час нашої першої поїздки на Донбас в серпні 2015 року, ми познайомилися з багатьма цікавими людьми. Серед них був знаменитий поет "ополченець" Юрій Юрченко. Він із захопленням читав вголос чудові вірші, і як ми пізніше дізналися, вони належали Олені Заславській. Надалі наше знайомство з Оленою переросло в творчий тандем, і в новий альбом "Війна за Мир" увійшли відразу три пісні на її вірші - "Едут-едут БТРы", "Эти русские" и "В наших диких полях", - заявив Іовчев .

Також лідер "Зверобоя" запевнив, що українці і росіяни - єдиний народ.

"Я не винен": Мама Кузьми Скрябіна згадала незвичний сон із померлим сином

субота, 30 вересень 2023, 22:42

Ведучий Олексій Суханов, який у січні цього року представив фільм "Жінки Скрябіна", розмістив нове відео, у якому показав фрагменти інтерв'ю з матір'ю артиста. Тоді Ольга Кузьменко пригадувала про останню розмову з сином, а також розповідала, як він їй...

Вибух нафтопроводу на Прикарпатті: Кількість постраждалих зросла, дехто у важкому стані

субота, 30 вересень 2023, 22:00

Внаслідок розгерметизація трубопроводу в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, що призвело до витоку нафтопродукту, а відтак і його загорання, постраждали дев'ятеро людей. Постраждалим надається необхідна медична допомога, інформують Патрі...