Україна обов'язково поверне анексований Росією Крим, треба лише дати час кримчанам пожити без української води, електрики тощо. Про це в інтерв'ю засновнику видання Гордон Дмитру Гордону заявив колишній радянський розвідник, історик, письменник Віктор Суворов, інформують Патріоти України.
За його словами, на місці українського керівництва в період захоплення Криму він би спробував домовитися з Москвою про вивезення бажаючих жити в Україні людей з території півострова.
"Я б з Москвою зідзвонився. Сказав би:" Хлопці, стійте. Крим я зараз втримати не можу, армія моя розвалена, і ви це краще за мене знаєте. Секретні служби мої вашою агентурою пронизані, але давайте по-людськи. Мені кілька днів потрібно, щоб людей вивезти, які жити в Україні хочуть, техніку вивезти і так далі, тобто своє забрати", - зазначив Суворов.
Екс-розвідник підкреслив, що однозначно не вибрав би силовий спосіб утримання Криму.
"Перемогти можеш тільки в тому випадку, якщо тебе народ підтримує ... А в Криму в українських військових підтримки не було і все, йди звідти! І на Донбасі, до речі, та ж ситуація. Без підтримки народу Крим був приречений", - вважає він.
На думку Суворова, тодішнє керівництво України діяло правильно, не надавши збройного опору агресору. Він додав, що поганим моментом було те, що не дали з півострова гідно піти українським військовим.
Суворов впевнений, що Україні потрібно почекати і через деякий час кримчани попросяться назад.
"І найкращий спосіб його повернути - дати цим хлопцям, кримчанам, трохи пожити "в радості". Водички вам? А у нас в Дніпрі мало. Електрики? Ми б із задоволенням, та у самих дорога. Туристи? А навіщо ж вам наші ? - до вас з Росії приїдуть. Нехай так поживуть - і назад попросяться", - сказав історик.
Екс-розвідник додав, що після того, як жителі Криму попросяться назад в Україну, тоді можна провести загальноукраїнський референдум на тему: "А чи потрібні вони нам?".
2000 гривень — щомісячна соціальна допомога пенсіонерам, які звільнились на пенсію до березня 2018 року. Її призначили як компенсацію через те,що у 2018 році постановою Кабміну № 103 не було передбачено включення додаткових видів грошового забезпечення...
Ціни на картоплю в Україні зросли через обмежену пропозицію, сезонне погіршення якості та зростання виробничих витрат. Суттєве здешевлення можливе лише з появою молодої картоплі на початку червня – за умови сприятливих погодних умов. Нині роздрібні цін...