Депутати ПАРЄ голодуватимуть на підтримку Надії Савченко

На цьому тижні члени Асамблеї у Раді Європи офіційно розпочали кампанію підтримки ув'язненої української льотчиці.

Доповідач ПАРЄ Крістіна Зеленкова. Фото:www.slovoidilo.ua

Члени Парламентської Асамблеї Ради Європи будуть голодувати на підтримку Надії Савченко. Про це повідомила доповідач ПАРЄ з питань української кризи Крістіна Зеленкова, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Ми вирішили вдатися до допомоги соціальних медіа та відкрили спеціальну сторінку в соціальній мережі Facebook, яку всі політики з усіх країн можуть використовувати як майданчик для підтримки Надії Савченко та інших політичних в'язнів, викладаючи там фото, інформацію, інтерв'ю - все, що вони вважають за потрібне.

Ми також об'єднуємося з українськими неурядовими організаціями, щоб вони також могли використовувати нашу сторінку і розповідати про свою активність в цій сфері. На цьому тижні ми офіційно розпочали цю кампанію в Раді Європи, а наприкінці лютого проведемо символічне голодування на підтримку Надії Савченко", - повідомила Зеленкова.

Нагадаємо, у Донецькому міському суді Ростовської області РФ у понеділок, 1 лютого, продовжиться розгляд справи народного депутата, української льотчиці Надії Савченко.

"Китай, 3050 рік": Дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею (відео)

субота, 15 червень 2024, 17:30

Туристка Марина Гуаранья з Бразилії купила продукти у китайському супермаркеті й розрахувалась лише за допомогою долоні та безконтактного сканера - без готівки, банківської карти та телефону. Як це можливо, дівчина розповіла на своїй сторінці у TikTok,...

Настя Каменських показала, як поправила мексиканського ведучого, який назвав війну в Україні "складною ситуацією"

субота, 15 червень 2024, 16:28

Співачка Настя Каменських, яка зараз перебуває у Мексиці, заявила, що займається не тільки просуванням своєї творчості, а й розповідає правду про війну в Україні, передають Патріоти України. Під час одного з ефірів Каменських поправила мексиканського в...