
В Армянську на території окупованого Криму, де в кінці серпня стався викид хімічних речовин на заводі "Кримський титан", екологічне лихо не припинилося навіть після зупинки роботи підприємства. Так, предмети в Армянську знову вкрилися липкою речовиною іржавого кольору. Про це повідомляє Twitter-користувач RoksolanaToday&Крым, передають Патріоти України.
"Все дуже погано. "Титан" стоїть, викидів немає, але тумани. Волога змішується з випарами кислотовідстійника і покриває місто кислотою (сірчаною або взагалі невідомою). Дані моніторингу приховують", – йдеться у повідомленні.

Користувач також додав, що ситуація з екологією в Армянську залишилась такою ж, як і в кінці серпня, коли тільки-но трапився хімвикид.
"Дихати нічим, усі хворі, діти у виразках, голуби, коти знову помирають. Офіційно дають перевищення по хлороводню, показники щодо сірчаної кислоти приховують", – йдеться у дописі RoksolanaToday&Крым.

З 1 липня на українських автозаправних станціях почнуть запроваджувати нову систему маркування пального, яка відповідає європейським стандартам. Замість звичних позначень на кшталт А-95 або А-92 водії дедалі частіше бачитимуть нові індекси, що вказуват...
Мобільний оператор Київстар повідомив про закриття сервісу «Мобільний платіж», який раніше дозволяв абонентам поповнювати рахунок за допомогою спеціального USSD-коду та голосового меню, передають Патріоти України. З 1 липня 2026 року перестануть працюв...