"Діти у виразках, голуби та коти помирають": В Армянську триває екологічне лихо, окупанти приховують правду

Офіційно росіяни дають перевищення по хлороводню, показники щодо сірчаної кислоти приховують.

В Армянську краще не стає. Ілюстрація: соцмережі.

В Армянську на території окупованого Криму, де в кінці серпня стався викид хімічних речовин на заводі "Кримський титан", екологічне лихо не припинилося навіть після зупинки роботи підприємства. Так, предмети в Армянську знову вкрилися липкою речовиною іржавого кольору. Про це повідомляє Twitter-користувач RoksolanaToday&Крым, передають Патріоти України.

"Все дуже погано. "Титан" стоїть, викидів немає, але тумани. Волога змішується з випарами кислотовідстійника і покриває місто кислотою (сірчаною або взагалі невідомою). Дані моніторингу приховують", – йдеться у повідомленні.

Користувач також додав, що ситуація з екологією в Армянську залишилась такою ж, як і в кінці серпня, коли тільки-но трапився хімвикид.

"Дихати нічим, усі хворі, діти у виразках, голуби, коти знову помирають. Офіційно дають перевищення по хлороводню, показники щодо сірчаної кислоти приховують", – йдеться у дописі RoksolanaToday&Крым.

З 1 липня на АЗС зникнуть А-95 і А-92: У чому причина і що потрібно знати водіям

четвер, 11 червень 2026, 13:26

З 1 липня на українських автозаправних станціях почнуть запроваджувати нову систему маркування пального, яка відповідає європейським стандартам. Замість звичних позначень на кшталт А-95 або А-92 водії дедалі частіше бачитимуть нові індекси, що вказуват...

З 1 липня Київстар відключає популярний спосіб поповнення рахунку: Що зміниться для абонентів

четвер, 11 червень 2026, 13:12

Мобільний оператор Київстар повідомив про закриття сервісу «Мобільний платіж», який раніше дозволяв абонентам поповнювати рахунок за допомогою спеціального USSD-коду та голосового меню, передають Патріоти України. З 1 липня 2026 року перестануть працюв...