"Дівчинка страждає": Адвокат пояснила, чому Зайцева гуляла в парку без кайданків та конвою

Підозрювана у смертельній ДТП проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії.

Зацевій дозволили пройти обстеження в лікарні. Фото:УНІАН

Підозрювана в скоєнні смертельної ДТП в Харкові Олена Зайцева, яку напередодні помітили без наручників на вулиці, була в лікарні на огляді. Про це розповіла адвокат родичів загиблих в аварії Лариса Матвєєва, зазначають Патріоти України.

Вона, посилаючись на адвоката Зайцевої Юлію Козир, повідомила, що підозрювана проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії 2007 року.

Огляд в харківській лікарні проходив з дозволу прокуратури. "Козир зверталася в травні до суду з клопотанням про дозвіл на вивезення Зайцевої на обстеження. Що за жінки поруч на фото - не знаю. Що стосується наручників, то їх одягають на розсуд конвоїра", - розповіла Матвєєва.

Джерело: Обозреватель

Скрепнодуховне: "Та стріляйте в нього нахер, та й усе. На одного дурня менше буде", - "Гібриди" потішили п'яною розбіркою в "ДНР"

понеділок, 18 лютий 2019, 19:34

Бойові подруги учасників конфлікту заохочували чоловіків до швидкого "правосуддя". П'яні "захисники Донбасу" влаштували розборку в окупованому Харцизьку, зазначають Патріоти України. Відеозапис конфлікту з'явився у мережі. . У штовханині беруть участь...

Куди збирався? На блокпості в зоні ООС затримали митрополита УПЦ МП

понеділок, 18 лютий 2019, 18:56

На одному із підконтрольних Україні КПВВ затримали митрополита Горлівського і Слов'янського Митрофана для встановлення особи, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Горлівської єпархії. Зазначається, що під час перевірки документів ...