"Дівчинка страждає": Адвокат пояснила, чому Зайцева гуляла в парку без кайданків та конвою

Підозрювана у смертельній ДТП проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії.

Зацевій дозволили пройти обстеження в лікарні. Фото:УНІАН

Підозрювана в скоєнні смертельної ДТП в Харкові Олена Зайцева, яку напередодні помітили без наручників на вулиці, була в лікарні на огляді. Про це розповіла адвокат родичів загиблих в аварії Лариса Матвєєва, зазначають Патріоти України.

Вона, посилаючись на адвоката Зайцевої Юлію Козир, повідомила, що підозрювана проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії 2007 року.

Огляд в харківській лікарні проходив з дозволу прокуратури. "Козир зверталася в травні до суду з клопотанням про дозвіл на вивезення Зайцевої на обстеження. Що за жінки поруч на фото - не знаю. Що стосується наручників, то їх одягають на розсуд конвоїра", - розповіла Матвєєва.

Джерело: Обозреватель

Справжня "любов" до "республік": У "ДНР" руйнують хрести на могилах путінських "гібридів"

вівторок, 17 липень 2018, 12:43

Навряд чи російським пропагандистам вдасться багато кого переконати, що винні "ДРГ хунти". У "недореспубліці" почастішали випадки вандалізму, передають Патріоти України.

"Відходять титани...": Помер народний артист України (фото)

вівторок, 17 липень 2018, 11:54

Як розповіли колеги Суслікова, серце артиста перестало битися вночі 16 липня. "Пішов з життя Народний артист України, почесний громадянин міста Ужгород Михайло Сусліков. Співчуваємо рідним та близьким. Його життя нерозривно пов'язане з ансамблем "Юніст...