"Дівчинка страждає": Адвокат пояснила, чому Зайцева гуляла в парку без кайданків та конвою

Підозрювана у смертельній ДТП проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії.

Зацевій дозволили пройти обстеження в лікарні. Фото:УНІАН

Підозрювана в скоєнні смертельної ДТП в Харкові Олена Зайцева, яку напередодні помітили без наручників на вулиці, була в лікарні на огляді. Про це розповіла адвокат родичів загиблих в аварії Лариса Матвєєва, зазначають Патріоти України.

Вона, посилаючись на адвоката Зайцевої Юлію Козир, повідомила, що підозрювана проходить обстеження в зв'язку з посиленням головного болю, який є результатом аварії 2007 року.

Огляд в харківській лікарні проходив з дозволу прокуратури. "Козир зверталася в травні до суду з клопотанням про дозвіл на вивезення Зайцевої на обстеження. Що за жінки поруч на фото - не знаю. Що стосується наручників, то їх одягають на розсуд конвоїра", - розповіла Матвєєва.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Зачетные сапожки": Дружина Луценка прийшла на роботу в дорогому взутті (фото)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 4:00

Журналістка зауважила, що політик прийшла у Верховну Раду в червоних чоботах відомого бренду Yves Saint Laurent. Народна депутатка України, представниця президента у Верховній Раді та дружина генпрокурора Ірина Луценко прийшла до парламенту в дорогих ч...

Хіти тижня. У мережі вибухнув скандал навколо "золотого" дитячого садка у Києві

п’ятниця, 16 листопад 2018, 3:00

Українська журналістка Христина Бондаренко розповіла, що її дитині відмовили в навчанні у київському дитячому садку №30, куди вона ходить, а також розкрила схему заробітку на дітях. "Мій садок державний. Ну, як державний. Насправді не зовсім. За перебу...