"Для ефективної боротьби з людиноненависницьким режимом замало просто співати пісень", - Портников

Ніхто на Майдані не думав, що для того, аби захистити Україну, потрібно буде вбивати, витрачати шалені гроші на військовий бюджет, думати про формування армії.
Віталій Портников. Фото: соцмережі.

На початку 2014 року більшість людей на Майдані в Києві не думали, що для захисту України необхідним буде створення боєздатних збройних сил. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України.

"Знищення Небесної Сотні та дезертирство Віктора Януковича поклали початок новому історичному етапу. Тоді вже розпочалася революція. Під час анексії Криму Україна намагалися поводитися цивілізовано, але росіяни вже на той час поводилися як люди, котрі почали війну. Але тільки на території Донбасу стало очевидно, що для того, аби захистити українську державність і революцію, яка почалася, потрібно брати в руки зброю. Тобто мирний протест перетворився на військове протистояння.

Ось це головна фаза того, що ми спостерігаємо, фаза, якої українці не хотіли. Ніхто на Майдані не думав, що для того, аби захистити Україну, потрібно буде вбивати, витрачати шалені гроші на військовий бюджет, думати про формування армії, яка могла б завдати ворогу настільки непоправної шкоди, щоб він припинив думати про напад на нашу країну", - сказав Портников.

За його словами, значна частина громадян України так і не усвідомили, що живуть в країні, яка веде війну, яка може йти дуже довго. "Що таке непоправна шкода? Це повне знищення американськими військами російських найманців, які намагалися захопити американський військовий об’єкт на території Сирії. Це сотні людей, які протягом кількох хвилин перетворилися на ніщо. Виявляється, що для ефективної боротьби з людиноненависницьким режимом замало просто співати пісень.

Потрібні армія, спецслужби, мобілізація країни й перехід економіки на військові рейки. Цього не відбулося повною мірою, тому що значна частина громадян не усвідомили, що живуть у країні, яка веде війну, і ця війна може продовжуватися все їхнє життя, конфлікт триватиме довго, а єдина можливість втримати країну – це жити в ній, як у фортеці. Так живуть громадяни Ізраїлю. Вони усвідомлюють, що поруч із ними підступний, підлий, абсолютно аморальний ворог, який не гребує жодними засобами, аби отримати бажане", - констатує журналіст.

На Полтавщині жінка облила бензином та підпалила коханку чоловіка

субота, 28 січень 2023, 14:29

На Полтавщині жінка облила бензином і підпалила знайому свого чоловіка. Все це – через ревнощі, інформують Патріоти України. Мешканка Оржиці підозрювала, що її цивільний чоловік на стороні зустрічається з іншою. 2 липня 2022 року вона прийшла до знайом...

Пустельні піски приховували справжній скарб: У Єгипті виявили уціліле місто римської епохи

субота, 28 січень 2023, 14:05

У місті Луксор на півдні Єгипту археологи виявили ціле житлове місто римської доби. Про це повідомляє Egypt Today. Єгипетська археологічна місія виявила групу сімейних поховань доби Тринадцятої династії Другого проміжного періоду під час розкопок на цв...