Для Гааги: Ми неодноразово фіксували приїзди Суркова на окупований Донбас - СБУ

Помічник Путіна безпосередньо бере участь в організації агресивних дій РФ щодо України як на окупованих територіях, так і на інший території, у вигляді дестабілізаційних процесів.

Владислав Сурков. Фото:deniskazansky.com.ua

Служба безпеки України неодноразово фіксувала візити помічника президента Росії Владислава Суркова на окуповану територію Донбасу. Про це заявив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Ми фіксували неодноразово приїзди пана Суркова на територію окупованого Донбасу", - сказав він. Ткачук також підтвердив, що Сурков бере участь в організації агресивних дій Росії проти України.

Разом з тим він визнав, що у СБУ не має деталей нещодавньої наради за участю Суркова, яка пройшла в Донецьку.

"Напевно, краще запитати у військової розвідки, якщо вони можуть щось додатково повідомити. Наша служба володіє великою кількістю підтверджень того, що пан Сурков безпосередньо бере участь в організації агресивних дій РФ щодо України як на окупованих територіях, так і на інший території, у вигляді дестабілізаційних процесів", - зазначив він.

Хіти тижня. Всі відвідали цирк "Кобзов": У Києві батьки дітей, які ходили на виставу і потрапили в лікарню, забили на сполох (фото)

середа, 17 січень 2018, 9:00

Діти захворіли на кір. У київській дитячій інфекційній лікарні з діагнозом “кір” лікуються діти, які відвідували цирк “Кобзов”. Про це написала у своєму Fаcebook Tatiana Klishyna, передають Патріоти України. У соцмережах активно коментують цю подію, те...

Свята минають: Чому 17 січня варто загадати бажання і братися до роботи

середа, 17 січень 2018, 8:43

Саме в цей день раніше намагалися завершити всі посиденьки і розваги. Незважаючи на те, що різдвяні свята тривають аж до Хрещення Господнього, яке відзначається 19 січня, у старовину саме 17 січня намагалися завершити всі посиденьки і розваги, також за...