Для Гааги: Ми неодноразово фіксували приїзди Суркова на окупований Донбас - СБУ

Помічник Путіна безпосередньо бере участь в організації агресивних дій РФ щодо України як на окупованих територіях, так і на інший території, у вигляді дестабілізаційних процесів.

Владислав Сурков. Фото:deniskazansky.com.ua

Служба безпеки України неодноразово фіксувала візити помічника президента Росії Владислава Суркова на окуповану територію Донбасу. Про це заявив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс.

"Ми фіксували неодноразово приїзди пана Суркова на територію окупованого Донбасу", - сказав він. Ткачук також підтвердив, що Сурков бере участь в організації агресивних дій Росії проти України.

Разом з тим він визнав, що у СБУ не має деталей нещодавньої наради за участю Суркова, яка пройшла в Донецьку.

"Напевно, краще запитати у військової розвідки, якщо вони можуть щось додатково повідомити. Наша служба володіє великою кількістю підтверджень того, що пан Сурков безпосередньо бере участь в організації агресивних дій РФ щодо України як на окупованих територіях, так і на інший території, у вигляді дестабілізаційних процесів", - зазначив він.

Хіти тижня. Справжній жах: У київському супермаркеті зловили в рибі небезпечну "живність" (фото, відео)

субота, 24 березень 2018, 23:57

Користувачів дуже схвилювала ця історія, на момент публікації постом поділилися близько 6 000 осіб. У Києві у відомому супермаркеті покупець знайшла в рибі черв'яка.Тамара Рудяченко на сторінці в Facebook повідомила, що купила тушку тріски в Novus на в...

Хіти тижня. Заборонені фото: Яким насправді було життя у СРСР, - блогер (фото)

субота, 24 березень 2018, 23:40

Фото професійних радянських фотографів, головним принципом роботи яких була повна відмова від ретуші і постановочних кадрів... Про це у своєму блозі пише Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Не перестаю удивляться фанат...