До дівчини з Коломиї прийшло всесвітнє визнання: Створений українкою мобільний додаток компанія Apple визнала одним із найкращих за 2017 рік

Олександра Рогачова нині мешкає у Нью-Йорку. Півтора року тому вона привезла сюди з України одну з передових розробок на ниві віртуальних технологій.

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. І після такої примірки подумати, чи варто робити справжнє, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Навожу телефоном зверху на цього смайлика і з'являється татуювання", - пояснює співвласниця компанії Inkhunter Олександра Рогачова. Аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок.

Щодня в додатку з'являються нові ескізи - з Сашею співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. Школу в Коломиї Олександра закінчила сім років тому. Пішла вчитися на комп'ютерні науки. Але власного комп'ютера на той час не мала.

Півроку ходила, займалася по друзях - аби потім з кількома друзями виграти хакатон у Харкові, переїхати до Києва, податися на 11 акселераційних програм у всьому світу - і нарешті потрапити до Нью-Йорка.

"Я там, де можливості. Якщо будуть можливості розвиватися реально добре в Україні - я всіма руками за", - каже дівчина. Поки що тату-салон без квадратного смайла не працює, але вже за кілька місяців Саша збирається вчергове здивувати світ. "Віртуальна примірочна аксесуарів та інших елементів твого образу - окуляри, ювелірні вироби, годинники", - ділиться планами дівчина.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...