До Одеси приїхали гості з Молдови з колорадськими стрічками: Як українські патріоти дали гідну відсіч "русскому миру" (фото, відео)

"Свідки секти Путіна" далеко зі спущеними шинами не втекли.

Молдавани привезли в Одесу "русский мир". Скріншот.

Українські патріоти з Одеси помітили на вулицях свого міста автомобіль з "колорадською" символікою і цілком справедливо вирішили, розібратися, що ж це за прихильники "русского мира" розїжджають Дерибасівською, пишуть Патріоти України.

Як виявилося, машина належить гостям з Молдови. Після з'ясування походження забороненої в Україні символіки, активісти вирішили провести для гостей Одеси опитування на тему "Чий Крим?". Відповіді не було.

Але "свідкам секти Путіна" поїхати далеко зі спущеними шинами із серця Перлини біля моря не вдалося:

Тепер туристи з Молдови будуть знати, що за георгіївську стрічку в україні можна залишитися без коліс, а також назавжди вивчать, чий насправді Крим.

Хіти тижня. Тролінг 80-го рівня: Українці продають у Росію елітні труни "Патріот" (фото)

середа, 19 січень 2022, 3:00

Україна виробляє труни "Патріот" з російською символікою і продає їх на території РФ. При цьому за елітні вироби необхідно заплатити чимало - 571 200 рублів (близько 208,7 тисяч гривень). Оголошення з продажем таких трун є на російських сайтах, які зай...

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...