До цього звикнути неможливо: Мати прощається з єдиним сином, вбитим в АТО (фото, відео)

Люди на колінах проводжали 25-річного героя в останню путь.

Фото:facebook

У середу, 28 вересня у Вінниці прощалися з 25-річним бійцем АТО Іллею Жабіцьким, який загинув 23 вересня від вибуху міни біля селища Зайцево на Донеччині. Про це написав журналіст Роман Ковальський у Facebook, передають Патріоти України.

"Тисяча по Вінниці в жалобі, мама бійця АТО Іллі Жабіцького у сльозах і невимовному горі...А решта міста гуляє, слухає веселу музику і навіть, не знає, що загинув 25 річний пацан на війні... Лише окремі водії та пасажири виходили під час похорону на дорогу і віддавали останню шану Герою...Сумно...." - написав журналіст.

Похоронили 25-річного бійця у рідній Вінниці на Алеї Слави.

З архіву ПУ. "Догнать и перегнать Америку": На Росії назвали ціну на свій перший електромобіль

неділя, 12 липень 2020, 14:00

Zetta - компактний трьохдверний автомобіль з електроприводом на два або чотири колеса, що збирається в Тольятті. Машина на 99% російська, з Китаю імпортується тільки батарея, проте її вартість становить близько 50% вартості всього авто. Загальні інвест...

З архіву ПУ. "Факинг-отрасль", "чуваки" и прочее "бла-бла-бла": Політолог вражений дивним "сленгом" президента України (відео)

неділя, 12 липень 2020, 13:00

Президент України Володимир Зеленський у травні 2019 року знатно виступив на українському форумі інтернет-діячів iForum 2019. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Так, я посмотрел вы...