Прощавай, Герою: У Харкові поховали командира розвідвзводу 92-ї ОМБр (фото)

27 травня Костянтин Гранов зазнав важкого поранення голови, а 31 травня помер у лікарні в Дніпрі.

У Харкові 2 червня відбулося прощання з Костянтином В'ячеславовичем Грановим, командиром розвідувального взводу 92-ї окремої механізованої бригади, передають Патріоти України.

27 травня він зазнав важкого поранення голови. Постріл зробив ворожий снайпер. 31 травня о четвертій годині ранку Костянтин Гранов помер у лікарні імені Мечникова в Дніпрі.

Костянтин Гранов народився 8 червня 1983 року. Жив у Харкові. Навчався в Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна. У нього залишилися дружина і син.

Британські інструктори тренуватимуть українських моряків, - посол Сіммонс

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 6:14

Інструкторська місія Orbital, дію якої в Україні було продовжено до 2023 року, відтепер здійснюватиме також військову морську підготовку українських військовослужбовців. Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. . "Великим до...

У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...