Допобєдоносився: Одеситу загрожує п'ять років в'язниці за прапор з червоною зіркою (фото)

Інформація про чоловіка, який поширював у районі ринку "Застава" заборонену радянську символіку надійшла правоохоронцям напередодні, 7 травня.

В Одесі затримали любителя забороненої символіки. Фото:https://inforesist.org/В Одесі посадили в ізолятор чоловіка за радянську символіку, йому загрожує до п'яти років в'язниці з конфіскацією. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

Інформація про чоловіка, який поширював у районі ринку "Застава" заборонену радянську символіку надійшла правоохоронцям напередодні, 7 травня.

Після прибуття на місце поліцейські виявили автомобіль з іноземною реєстрацією, до якого був прикріплений прапор із зображенням червоної зірки, серпа і молота і написом "Вітчизняна війна".

Для встановлення обставин події водій і його авто доставили у відділ поліції. Пізніше 29-річного одесита помістили в ізолятор тимчасового утримання.

Можливо зараз вирішуєтся доля цивілізації: США створюють не тих роботів і програють Китаю. Ексексперт NASA розкрив помилку

вівторок, 26 травень 2026, 20:21

Китай при всіх проблемах з стагнацією економіки, проблемним для конкурентного розвитку політичним режимом, і завдяки надзвичайно ефективному шпіонажу останні роки демонструє питомі переваги у технічних перегонах над найбільшою потугою демократичного світу

Експансія Давнього Єгипту була набагато ширше ніж вважається? - В Іспанії археологи знайшли ознаки присутності культури фараонів

вівторок, 26 травень 2026, 20:07

Чи йдеться суто про культурну експансію, чи війська, або дипломати, чи принаймні високопоставлені торговці повелителів Нижнього і Верхнього Нілу мали сталу присутність VII-VI ст. до. н. е. на Іберійському півострові. Археологи зробили несподіване відкр...