Кримський міст, який з'єднав анексований півострів з Росією, буде завдавати окупантам величезних збитків і не простоїть довго. Про це в ефірі ObozTV заявив політичний аналітик Тарас Чорновіл, коментуючи відкриття автомобільної частини мосту, повідомляють Патріоти України.
Експерт зазначив, що російські і українські фахівці раніше ретельно вивчали можливість будівництва моста. "Неодноразово експертиза там проводилася. Давайте згадаємо - прем'єр Юлія Тимошенко у 2008 році підписала протокол про наміри щодо будівництва цього мосту. Виїхали комісії, в основному російські, які провели дослідження і визнали, що це зробити майже неможливо. Після Тимошенко прем'єр Микола Азаров теж проводив відповідні дії. Знову були дослідження обох країн, і знову дійшли до висновку, що це занадто небезпечно - занадто хитка конструкція, її надійність ніхто не зможе гарантувати. І тут надходить політична вказівка - це треба зробити. Неможливо, але треба. І роблять - як в анекдотах", - заявив Чорновіл.
Політичний аналітик упевнений, що міст "буде давати проблеми"."Вочевидь, там закладають певний запас міцності. Але давайте не забувати - на мосту мали бути легковий, вантажний та залізничний перехід. Залізничний, кажуть, буде через рік, вантажний - через півтора. Зараз він буде працювати на 1/10 запланованого навантаження. Вочевидь, що якісь його частини будуть регулярно закриватися на ремонт, регулярно будуть збитки. Міст вимагатиме неймовірних коштів. Це суто політичний проект, який ніколи не стане прибутковим економічно", - підкреслив експерт. "Те, що робиться зі злим умислом, завжди приречене. Не буде цей міст стояти довго", - додав він.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...