Успішний британський видавець Пітер Дікінсон, який з 1997 року живе в Україні, назвав п'ять фактів, які у нашій країні йому подобаються найбільше. Про це пише видання Новое время, передають Патріоти України.
Волонтерство
В українців є неймовірний досвід власними силами заповнювати прогалини, допущені слабкими держорганами. В останні роки волонтерські рухи відіграли вирішальну роль у військовій обороні країни, надали підтримку постраждалим в результаті військового конфлікту і розробили програму реформ у сфері боротьби з корупцією. Саме це відрізняє Україну від більшості колишніх радянських республік.
Двомовність
На сьогоднішній день в Україні представлено одне з найбільших двомовних суспільств у світі. Незважаючи на спроби розділити українців за мовним принципом, більшість залишаються двомовними і в повсякденному житті легко переходять з української на російську. Особисто для мене це відмінний приклад суспільства, якому притаманні толерантність і різноманіття.
Стійкість до криз
З тих пір як я в кінці 1990‑х вперше приїхав в Україну, країна пережила кілька революцій, економічних криз і гібридну війну з Росією. Для більшості європейських країн вистачило б одного з цих потрясінь, щоб викликати масову паніку і призупинити розвиток суспільства. Українці ж зовсім інші — вони завжди залишаються напрочуд спокійними і продовжують жити звичайним життям.
Мода
Не дивно, що в останні роки українські модельєри нарешті отримали міжнародне визнання. Завжди вважав, що українці дуже добре одягаються і надзвичайно оригінальні у виборі гардеробу. Особливо це вражає, якщо врахувати обмежений бюджет багатьох з них.
Пунктуальна залізниця
Як англієць, я з особливою педантичністю ставлюся до розкладу поїздів. За 20 років в Україні у мене було сотні поїздок залізницею, а кількість затриманих рейсів я можу порахувати на пальцях однієї руки. Надійність залізничних послуг у країні просто феноменальна.
Через два роки після поранення, що змінило життя, Андрій Рублюк, 38-річний старший сержант українського розвідувального підрозділу, зно. Український розвідник не знає, як довго тривала його клінічна смерть після розриву вибухового пристрою. Усе, що пам...
В Івано-Франківській області чоловік створив Viber-групу, де повідомлялося про місця вручення повісток працівниками територіальних центрів комплектування. Внаслідок цього відбулося судове засідання, де йому призначили покарання. Про це йдеться у вироку...