Установлено, що президент – один із власників банківської установи та його голова правління через підконтрольні їм комерційні структури вивели активи фінустанови. Так, у 2014 році посадовці надали кредити фіктивним фірмам, кошти легалізували через підконтрольні їм комерційні структури. Зокрема, фіктивним підприємствам надавались кредити під забезпечення майна, вартість якого була завищена у десятки разів.
За попередніми даними сума збитків, завданих Фонду гарантування вкладів фізичних осіб сягає 80 мільйонів гривень. Президентові, який також був одним із власників банку, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції повідомили про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України, а голові правління – за ч. 5 ст.191 КК України.
Крім того, під час проведення слідчих розшукових дій у президента-власника банку вилучено колекцію зброї. Остаточна сума збитків на даний час встановлюється.
У першому півріччі 2025 року українці придбали понад 7 тисяч легковиків китайського виробництва - більшість із них нові та електричні. Про це повідомляє Укравтопром, передають Патріоти України. Загалом за шість місяців до України ввезли 7318 авто з КНР...
В Україні закон зобов’язує повнолітніх дітей матеріально підтримувати своїх батьків, якщо ті опинилися у скрутному становищі. Про це нагадують юристи та пояснюють, у яких випадках аліменти можуть бути стягнені на користь батьків, передають Патріоти Укр...