Дуже рветься "побачити родичів": Стало відомо про зв'язки племінниці Скрипаля з російськими пропагандистами

За участь в шоу "Першого каналу" Вікторія Скрипаль отримала одноразову виплату в 1 мільйон рублів.
Вікторія Скрипаль. Фото: Комсомольская правда.

Племінниця отруєного в Британії екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля працює в компанії, яка знімає передачі для російського пропагандистського "Першого каналу", передають Патріоти України.

Як передає видання, племінниця могла одержати не менше кількох сотень тисяч рублів за те, що постійно з'являється в ефірі "Пусть говорят". Зазначається, що з моменту отруєння сім'ї Скрипаля в британському Солсбері його племінниця Вікторія стала єдиним родичем, хто виступав в ефірі російського телебачення.

При цьому, вона майже не спілкується з Сергієм Скрипалем та його дочкою Юлією після отруєння. А в квітні Вікторії відмовили в візі до Великобританії. По-перше, в консульстві не були впевнені, що Скрипалі хочуть її візиту, а по-друге, вона не змогла довести, що у неї є кошти на дорожні витрати і тривале перебування в країні.

У квітні вона уклала ексклюзивний контракт з "Першим каналом". Скрипаль була зарахована економістом в компанію ТОВ "Директ", яка випускає "Пусть говорят", з щомісячним окладом в 115 тисяч рублів, йдеться в довідці для посольства Великобританії, яку їй видали в компанії (Вікторія Скрипаль збирається знову подаватися на британську візу).

В інтерв'ю ВВС Вікторія Скрипаль розповідала, що заробила гроші на ефірах. "Я не можу говорити про це. Не можу сказати, що це великі суми. Є умови, я з ними погодилася, я працюю з" Першим каналом", я одна, всіх багато, і працювати з усіма було б дуже важко. Потрібна була якась сума грошей, я її заробила, щоб ту ж поїздку в Лондон оплатити, показати, що у мене якісь гроші є на рахунку (при подачі візи, - ред.)", - зазначила вона. Співрозмовник ВВС, близький до племінниці Скрипаля, розповів, що спочатку за участь в шоу "Першого каналу" вона отримала одноразову виплату в 1 мільйон рублів.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. "Зачетные сапожки": Дружина Луценка прийшла на роботу в дорогому взутті (фото)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 4:00

Журналістка зауважила, що політик прийшла у Верховну Раду в червоних чоботах відомого бренду Yves Saint Laurent. Народна депутатка України, представниця президента у Верховній Раді та дружина генпрокурора Ірина Луценко прийшла до парламенту в дорогих ч...

Хіти тижня. У мережі вибухнув скандал навколо "золотого" дитячого садка у Києві

п’ятниця, 16 листопад 2018, 3:00

Українська журналістка Христина Бондаренко розповіла, що її дитині відмовили в навчанні у київському дитячому садку №30, куди вона ходить, а також розкрила схему заробітку на дітях. "Мій садок державний. Ну, як державний. Насправді не зовсім. За перебу...