У Києві за побиття людини судитимуть двох поліцейських. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури, інформують Патріоти України.
До суду направлено відповідний звинувачувальний акт. Інцидент стався на території одного з київських гаражних кооперативів: потерпілий намагався зняти на телефон незаконні, на його думку, дії правоохоронців.
"Співробітники патрульної поліції намагалися з'ясувати стан алкогольного сп'яніння пасажира автомобіля, який знаходився на стоянці біля гаражів. А коли випадковий перехожий став знімати їх дії на мобільний телефон, правоохоронці, явно виходячи за межі наданих їм прав та повноважень, застосували щодо нього фізичне насильство.
Так, заламуючи чоловікові руки за спину і завдаючи йому удари в обличчя і різні частини тіла, поліцейські повалили його на землю, незаконно вилучили мобільний телефон і видалили з нього запис зазначених подій. При цьому поліцейські не врахували, що їх незаконні дії в цей час фіксувала камера вуличного спостереження", - повідомляє прокуратура.
Досудове розслідування встановило факти вчинення поліцейськими злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України, тобто перевищення співробітниками поліції своїх повноважень, що супроводжувалося насильством по відношенню до потерпілого.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...