
Вибух в одному з будинків Голосіївського району Києва, в результаті якого 2 людини загинули, стався в квартирі, житель якої не впустив перевіряючого з "Київгазу" для здійснення планового технічного огляду. Про це в ефірі "Радіо Голос Столиці" розповів заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передають Патріоти України.
За його словами, перевірка показала, що будинок в аварійному стані і його відновлювати немає сенсу.
"Зараз влада веде переговори із забудовниками про те, щоб надати житло постраждалим сім'ям. Самі жителі продовжують збирати речі і підраховувати збитки. До речі, в цьому будинку за місяць до вибуху проводилася перевірка. Епіцентром вибуху була саме квартира, житель якої не пустив перевіряючого "Київгазу" під час здійснення планового технічного огляду", - заявив Плис.
Мешканці будинку не вірять у версію про вибух газу.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...