
Вибух в одному з будинків Голосіївського району Києва, в результаті якого 2 людини загинули, стався в квартирі, житель якої не впустив перевіряючого з "Київгазу" для здійснення планового технічного огляду. Про це в ефірі "Радіо Голос Столиці" розповів заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передають Патріоти України.
За його словами, перевірка показала, що будинок в аварійному стані і його відновлювати немає сенсу.
"Зараз влада веде переговори із забудовниками про те, щоб надати житло постраждалим сім'ям. Самі жителі продовжують збирати речі і підраховувати збитки. До речі, в цьому будинку за місяць до вибуху проводилася перевірка. Епіцентром вибуху була саме квартира, житель якої не пустив перевіряючого "Київгазу" під час здійснення планового технічного огляду", - заявив Плис.
Мешканці будинку не вірять у версію про вибух газу.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...