13 червня в Парижі почне роботу Міжнародний салон озброєнь Eurosatory-2016. У його роботі візьмуть участь близько 1.500 компаній, що спеціалізуються на забезпеченні безпеки. Очікується, що за п'ять днів роботи салон відвідає понад 55.000 чоловік, інформують Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
Традиційно інтерес відвідувачів і потенційних замовників викликає ізраїльський павільйон. Єврейська держава вважається світовим лідером в таких областях, як кібер-безпеку, тактичне застосування цифрових технологій, безпілотні літальні апарати.
Ізраїль буде представлений 29 оборонними компаніями, проте основна увага приділяється важковаговиків, таким як "Таас Авірі", RAFAEL і Elbit. Напередодні відкриття салону виробники представляють свої розробки, багато з яких здатні докорінно змінити картину того, що відбувається на сучасному полі бою.
Система IronVision, розроблена фахівцями Elbit, дозволяє вирішити одну з головних проблем, з якою стикаються екіпажі танків і бронетранспортерів - обмежене поле зору. До сих пір єдиним вирішенням цієї проблеми було відкрити люк - і підставити себе під вогонь снайперів або ручних протитанкових гранатометів.
У компанії вирішили перевірити, чи можна пристосувати під потреби сухопутних військ шоломи, які використовуються військовими льотчиками. Результатом проекту стала каска, що дала командирам і механікам-водіям можливість поглянути на поле бою "крізь броню" - як ніби танк став прозорим. Візор одночасно є дисплеєм, що надає точну картину того, що відбувається в режимі реального часу.
На цьому дисплеї "свої" вже позначені синім кольором, а "чужі" - червоним. Про те, як це робиться, в Elbit вважають за краще не поширюватися, проте запевняють, що розробка здатна значно знизити втрати як від дружнього вогню, так і серед цивільного населення.
Еран Голан, який відповідає за проект, відзначає, що на візор може надходити інформація і з зовнішніх джерел, таких як безпілотний літальний апарат. "Наш ринок - весь світ. Адже до сих пір танкісти і екіпажі БТРів не могли бачити, що відбувається у них "під носом". Та й вночі, незважаючи на всі прилади, їм доводилося більше гадати ", - говорить він. Кореспондента NEWSru.co.il запевнили, що система працює в будь-який час доби, в будь-яких погодних умовах і незважаючи на складки місцевості. Вона здатна розпізнавати навіть окремих людей і дозволяє першим виявити противника, першим вистрілити і першим знищити ціль. При цьому ціна шолома, значно підвищує ефективність бронетехніки, становить всього кілька десятків тисяч доларів - соту частину від вартості сучасного танка.
Ми запитали у Ерана, чи готовий Ізраїль до того, що в майбутній війні йому доведеться протистояти цій розробці. "Ми всього лише розробляємо. Якщо вона з'явиться у супротивника - побажаємо йому удачі. Ми знаємо, що є й інші подібні розробки, але, наскільки нам відомо, вони не можуть скласти конкуренції нашої ", - запевнив нас Голан. Відзначимо, що, за словами представників компанії, розробки надійно захищені і від засобів електронної боротьби потенційного противника.
Не менший інтерес привертає і SuperVisIR, система, що дозволяє підрозділам польової розвідки тримати на екрані панорамне зображення місцевості. Тим самим одна точка спостереження замінює десять. Програма розпізнає підозрілі рухи і зміни на місцевості, повідомляючи про них оператору. Такий спостережний пункт може бути інтегрований в комп'ютерну систему сухопутних військ, передаючи інформацію командуванню в режимі реального часу, а також наводити на ціль артилерію або авіацію.
Президент України Володимир Зеленський підписав укази про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно молодшому сержанту Віталію Карвацькому та солдату Олегу Яровому. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням ...
Ірина Фаріон була налаштована щодо війни оптимістично, дивилася на неї, як на шанс позбутися пут колоніалізму. Про це розповів соратник мовознавиці, сержант П’ятої штурмової бригади, заступник голови ВО «Свобода» Юрій Сиротюк, передають Патріоти Україн...