Горе-діти: Донька вигнала рідну матір із квартири (відео)

Сімдесятирічна жінка залишилася без даху над головою посеред зими. Адвокат вражений такою цинічністю.

Джерело: Волинські Новини

На Закарпатті сімдесятирічну пенсіонерку Олену Русин вигнала на вулицю власна донька, відібравши в неї житло обманом, повідомляють Патріоти України з посиланням на СТБ.

Зазначається, що жінка брехнею підсунула пенсіонерці дарчу на будинок. Щойно документ став чинним, вона посеред зими викинула рідну матір на вулицю. Жінку, яка фактично стала безпритульною, прихистили небайдужі сусіди.

"Вона каже, щоб я йшла на квартиру або в будинок престарілих. А на квартиру я не маю грошей. У мене 1200 гривень пенсія. З чого я за неї заплачу? Я часто хворію, мені треба гроші на ліки", — розповіла пані Олена.

Повідомляється, що будинок Русин придбала разом із чоловіком у 70-х роках. Старші діти згодом створили власні сім’ї й роз’їхалися. Коли у 2001 році чоловік помер, із мамою залишилася молодша донька. Вона обіцяла доглядати маму, але слова не дотрималась.

"Навіть навколішки ставала перед образом Божої Матері, казала, що ніколи не покине. Я й підписала (документ. – Ред.)", – зазначила жінка.

За словами адвоката пані Олени, за 20 років роботи з такою цинічністю зіштовхнувся вперше.

"Жінка приписана і виселити примусово її можна лише через суд. Вона не мала права її виганяти. Згідно із Сімейним кодексом України, вона мала її утримувати, а не виганяти, як собаку", — зазначив він.

Суд оскаржив угоду про дарування, але горе-донька із зятем подали на апеляцію. Нині пані Олена чекає на чергове рішення Феміди.


У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...