
Зі слів керівника сумської митниці, миші з’їли дві тони горіхів, що були конфісковані та зберігалися у складських приміщеннях його закладу. Ця заява прозвучала на засіданні комісії, що уповноважена розподілити конфісковане майно. Про це повідомляє ТСН, інформують Патріоти України.
Відео із засідання комісії по розподілу конфіскату побило рекорди з перегляду. Тепер представник митниці Сергій Вакула каже, що горіхи були цілі і гризуни всім привиділись. Чи справді горіхи з’їли гризуни, буде з’ясовувати комісія.
У соціальних мережах кепкують з митників та їх мишей-ненажер. Волонтер Павло Борисов розповів, що два роки тому передали армії 10 тонн конфіскованого митницею сиру, та про горіхи дізналися запізно.
Вітак 2 тонни чищених горіхів, а це 200 тисяч гривень, бульдозер зрівняв з землею. За цим процесом спостерігали та контролювали представники виконавчої служби.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...