
Зі слів керівника сумської митниці, миші з’їли дві тони горіхів, що були конфісковані та зберігалися у складських приміщеннях його закладу. Ця заява прозвучала на засіданні комісії, що уповноважена розподілити конфісковане майно. Про це повідомляє ТСН, інформують Патріоти України.
Відео із засідання комісії по розподілу конфіскату побило рекорди з перегляду. Тепер представник митниці Сергій Вакула каже, що горіхи були цілі і гризуни всім привиділись. Чи справді горіхи з’їли гризуни, буде з’ясовувати комісія.
У соціальних мережах кепкують з митників та їх мишей-ненажер. Волонтер Павло Борисов розповів, що два роки тому передали армії 10 тонн конфіскованого митницею сиру, та про горіхи дізналися запізно.
Вітак 2 тонни чищених горіхів, а це 200 тисяч гривень, бульдозер зрівняв з землею. За цим процесом спостерігали та контролювали представники виконавчої служби.
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...