
Зі слів керівника сумської митниці, миші з’їли дві тони горіхів, що були конфісковані та зберігалися у складських приміщеннях його закладу. Ця заява прозвучала на засіданні комісії, що уповноважена розподілити конфісковане майно. Про це повідомляє ТСН, інформують Патріоти України.
Відео із засідання комісії по розподілу конфіскату побило рекорди з перегляду. Тепер представник митниці Сергій Вакула каже, що горіхи були цілі і гризуни всім привиділись. Чи справді горіхи з’їли гризуни, буде з’ясовувати комісія.
У соціальних мережах кепкують з митників та їх мишей-ненажер. Волонтер Павло Борисов розповів, що два роки тому передали армії 10 тонн конфіскованого митницею сиру, та про горіхи дізналися запізно.
Вітак 2 тонни чищених горіхів, а це 200 тисяч гривень, бульдозер зрівняв з землею. За цим процесом спостерігали та контролювали представники виконавчої служби.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...