"Я - громадянин України": "У суді "Топаз" розповів, як відмовився від обміну на українських заручників

На уточнення, чи дійсно антимайданівець не хоче взяти участь в обміні, Кромський відповів: "Навіщо? Я від себе не втечу".

"Топаз" у суді. Фото:ТСН

Учаснику антимайдану Гнату Кромському, відомому як "Топаз" пропонували участь в обміні на українських заручників, яких бойовики незаконно утримують на Донбасі, але він відмовився. Таку заяву Кромський зробив перед журналістами в Київському райсуді Харкова, передають Патріоти України з посиланням на Inforesist.

"Так, пропонували. Я сказав, що я - громадянин України, громадянин цього міста", - заявив "Топаз". На уточнення, чи дійсно він не хоче взяти участь в обміні, Кромський відповів: "Навіщо? Я від себе не втечу".

Як відомо, Київський райсуд Харкова визнав Кромського винним в скоєнні злочинів, передбачених ч.1. ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч.1 ст.294 (масові заворушення), ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України та засудив його до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Частину попереднього ув'язнення Кромський вже відсидів за законом Савченко як день за два, ще частина (з 20 червня 2017р) - з розрахунку один до одного, тому "Топазу" доведеться провести у в'язниці ще близько двох років.

"Прежде чем залить бухло в хлебало, надо его разинуть": Анти-Колорадос про очікування українців і Зе! команду

вівторок, 19 листопад 2019, 18:14

"Понятно, что рассуждать логическими категориями большая часть 73% не привыкла, и тем не менее, они все же пользуются этими категориями ежедневно. Например, прежде чем залить бухло в хлебало, надо его разинуть. Если нарушить эту логическую последовател...

Хіти тижня. "Весь час їдять галушки і сміються": У мережі показали архівне відео з популярним колись коміком-зрадником

вівторок, 19 листопад 2019, 18:00

Андрій Молочний кілька років тому переїхав до Росії. У мережі спливло архівне відео із зіркою Comedy Club Андрієм Молочним, в якому він розповів про те, хто такі українці, передають Патріоти України. Так, комік, який раніше заявив, що "по Києву натовпа...