"Я - ватник": Суд Чернігова покарав чоловіка, якого раніше прив'язали до стовпа

Порушник повинен сплатити судовий збір в розмірі 352 гривні та відпрацювати призначену кількість годин громадських робіт.

Чоловіку доведеться заплатити за хуліганство. Фото: скріншот з відео.

Деснянський районний суд Чернігова призначив чоловікові, якого раніше члени Національних дружин прив'язали до стовпа з табличкою "Я - ватник", покарання у вигляді 50 годин громадських робіт за те, що він кидав пляшки в стелу Героїв Небесної сотні. Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області, передають Патріоти України.

Він також повинен сплатити судовий збір в розмірі 352 гривні. На правопорушника поліція Чернігова склала протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення - дрібне хуліганство.
Як повідомляли раніше в чернігівській поліції, чоловіка за кинуту в стелу пляшку затримали в той же день, поліцейські провели з ним бесіду і відпустили. Через кілька днів члени Нацдружини прив'язали чоловіка до стовпа з табличкою "Я - ватник", вони ображали його словесно і плювали в обличчя. Всі свої дії праворадикали транслювали в прямому ефірі в Facebook. Зокрема це робив користувач на ім'я Олександр Тарнавський, який, як сказано в його профайлі, "працював в Азові".

Не кожна річка має плесо: Значення слова, яке звучить поетично, але мало ким зрозуміле правильно

четвер, 11 червень 2026, 23:10

Слово «плесо» часто можна зустріти в українських піснях і художній літературі, однак у повсякденному мовленні воно використовується значно рідше, передають Патріоти України. Насправді «плесо» означає широку, відносно глибоку та спокійну ділянку річки а...

Україна теж: Керівництво ЄС вбачає загрозу у сербських паспортах для росіян

четвер, 11 червень 2026, 22:40

Європейська комісія заявляє, що надання Сербією громадянства громадянам Росії, зокрема тим, хто перебуває під санкціями ЄС, може створювати потенційні ризики для безпеки Євросоюзу. На цьому наголосив речник Європейської комісії з питань розширення Гійо...