Я був вражений: Президент розповів про героїчне прохання бійця, який втратив ногу на Донбасі

Порошенко відвідав військовослужбовців, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі.

Фото:http://www.president.gov.ua/

Більшість військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь", бажають повернутися в свої підрозділи. Про це заявив президент Петро Порошенко під час вручення державних нагород з нагоди Дня Збройних сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт глави держави.

"Я був вражений бажанням абсолютної більшості з них повернутися в свої батальйони. Один сержант навіть сказав: "Пане президенте, мені тут військова комісія перепони створює. Я прошу вас втрутитися". Тому що ампутована частина гомілки. Ми зробимо йому протез і він обов'язково повернеться в стрій. І своїм прикладом буде виховувати нових хлопців, які записалися зараз на службу за контрактом", - розповів глава держави.

Як повідомляє прес-служба президента, раніше Порошенко відвідав цих військовослужбовців в госпіталі. У відділенні невідкладної хірургії глава держави поспілкувався з бійцями, які отримали поранення в зоні АТО, привітав їх зі святом і вручив пам'ятні подарунки.

"Радий в цей день бути поряд з вами, дуже пишаюся такими воїнами", - зазначив Порошенко.

Президент цікавився обставинами поранення, а також ходом лікування і достатністю медичного забезпечення для якісного відновлення здоров'я.

Більшість поранених військових розповіли, що планують продовжити службу в рядах ЗСУ. Президент підкреслив, що досвід, який отримали військові в бойових діях, надзвичайно корисний армії і їх побратимам, які зараз продовжують захищати Україну.

Глава держави також відвідав центр малоінвазивної хірургії та ендоскопії клініки абдомінальної хірургії, де посол Японії в Україні Сумі Шигекі передав міністру оборони Степану Полторак сертифікат на новий відеоендоскопічний комплекс.

Президент зазначив, що госпіталь істотно модернізували і лікування в ньому пройшли понад 13 тис. військових.

"Значна частина з них повністю повернули здоров'я завдяки професіоналізму і дбайливим рукам персоналу госпіталю. Звичайно, ці руки треба "озброювати". І дуже важливо, що ми їх "озброюємо" сучасною технікою, томографами, які купуються за рахунок коштів державного бюджету, і за рахунок допомоги, яку надають нам наші іноземні партнери, зокрема Японія", - підкреслив Порошенко.

Він подякував японській стороні і офісу проектної підтримки ООН за допомогу - в рамках програми було також надано обладнання госпіталям у Вінниці, Харкові, Львові, Одесі.

"Дякуємо за співпрацю, яка дозволила нам вийти на такі результати і зробити лікування українських воїнів своєчасним", - сказав президент.

"Думаю, що ця співпраця є символічною. Дуже важливо почути, що це чергове продовження, це стосується не тільки Києва, а й багатьох інших міст, де українські воїни отримують лікування. Також дуже важливо, що ми мали можливість направити на лікування за кордон 278 військовослужбовців, 257 з яких вже повернулися, отримавши необхідну допомогу, яка дозволила їм повернутися до нормального життя або до лав ЗСУ", - додав глава держави.

"Молода республіка" встає з колін: ​Українців повеселив "спонсор" "ДНР", нагороджений за захоплення Криму: (фото, відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:20

Окупанти в Донецькій області вирішили відновити науково-експериментальний комплекс при інституті кольорових металів в окупованому Донецьку. Про це йдеться в матеріалі окупаційного каналу "Юніон". На відео звернув увагу користувач Twitter під ніком Necr...

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...