"Я тебе в АТО не посилав": Соцмережі обурені випадком з українським військовим на Волині

Військовому довелося йти пішки 20км з міста Нововолинськ у морозну погоду, враховуючи ожеледицю та холодний вітер, бо його ніхто не хотів підвезти.

Учаснику АТО відмовили в безкоштовному перевезенні. Фото: Politeka.

На Волині бійцю АТО довелося пройти пішки 20 кілометрів через те, що жодна маршрутка й авто відмовлялися його підвезти до пункту призначення. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Олександр Дроздов, передають Патріоти України.

За його словами, з бійцем він зустрівся дорогою до Луцька. Той ішов у військовій формі, витягнувши руку, щоб зупинити транспорт.

"Зупинився. – Тобі куди? – Горохів – Давай наплічник у багажник. Рушаємо далі... Почали спілкуватися, звідки, куди... Додому, у відпустку на пару днів, як сказав він. Із розмови дізнався, що цей хлопець на фронті з 2014 року добровольцем, 4 контузії та купа поранень різної тяжкості, маленька дитина та дружина вдома", – написав Дроздов.

Боєць розповів, що йшов пішки з міста Нововолинськ. Це 20 кілометрів у морозну погоду, враховуючи ожеледицю та холодний вітер.

"Жодне палдо не зупинилося!!! Питаю в нього – А як же маршрутки? – Вони не хочуть зупинятися, я ж по пільгах.... А ще, каже, є такі розумники, які стверджують "Я тебе туди не посилав", – написав Дроздов.

Пост розлютив користувачів соцмережі. У своїх коментарях вони зазначили, що дуже прикро, що бійці АТО жертвують своїм життям за людей, які цього взагалі не цінують.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...