Як міністри транш ділили: Коміки "Дизель шоу" розказали, як це було насправді (відео)

​У комедійному шоу висміяли українських чиновників і їх розподіл грошей.

"Дизель Шоу" показали, як міністри ділять транш від МВФ. Ілюстрація: fakty.ictv.ua.

У новому випуску "Дизель шоу" актори показали, як українські міністри поділяють і розподіляють гроші, виділені МВФ. Відео опубліковано в Youtube, повідомляють Патріоти України.

Процес розподілу грошей видається міністрам складним завданням. "Народ ще скаржиться. Сидить вдома на дивані, попиває пивко, а тут сиди і мучся", – скаржиться один з міністрів.

Політики подумують розкинути на картах чи запитати поради у своїх попередників. Варіант - вкладання грошей в розвиток країни або погашення старих боргів - вони не розглядають.

Вирішити питання міністрам вдалося "перевіреним методом" – всі виділені гроші вони поділили між собою.

А ви це знали? Дуже небезпечна: Чому не можна тримати фіалку в будинку

середа, 22 вересень 2021, 18:56

Фіалка - популярна квітка в кожному будинку. Багато жінок люблять фіалку, так як ця квітка не сильно вибаглива і дуже швидко росте. Однак багато хто не знає, що фіалку в будинку тримати не сильно добре, зазначають Патріоти України. Ця квітка краде особ...

Хіти тижня. Після заморозків і осіннього холоду Україну накриють два бабиних літа: Синоптик назвав дати і попередив про "сюрпризи"

середа, 22 вересень 2021, 18:30

В Україні восени прогнозуються ще два періоди відчутного потепління, розповів народний синоптик Леонід Горбань, зазначають Патріоти України. За його прогнозом, перше "бабине літо" очікується ближче до середини жовтня. У центральних регіонах України пот...