Художній керівник проекту Єгор Крутоголов нещодавно дебютував на театральній сцені, зігравши у виставі «В Боренько чогось немає» з «Квартетом І». А Вікторія Булітко і Євген Сморигін дали в Житомирі благодійний концерт для дітей.
Всі разом актори зібралися для яскравої новорічної фотосесії. Першими знімками гумористи поділилися в мережі.
На фото вони разом з продюсерами і колегами Сергієм Писаренком і Євгенієм Нікішиним позують за столом, на тлі ошатної ялинки. А на великому екрані - відео Марини Поплавської.
«Дизель Шоу» обіцяють повернутися до гастрольної діяльності в кінці січня. Гумористи відправляться в гастрольний тур, який вирішили присвятити загиблій колезі і назвали його «Марина з нами».
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...