Живі і радісні: Після загибелі Марини Поплавської актори "Дизель Шоу" вперше зібралися разом для фотосесії

Артисти обіцяють повернутися до гастрольної діяльності в кінці січня. Гумористи відправляться в гастрольний тур, який вирішили присвятити загиблій колезі і назвали його «Марина з нами».​

Новорічна фотосесія акторів "Дизель Шоу". Ілюстрація: соцмережі.

Після загибелі в аварії Марини Поплавської актори «Дизель Шоу» поступово повертаються до роботи, передають Патріоти України.

Художній керівник проекту Єгор Крутоголов нещодавно дебютував на театральній сцені, зігравши у виставі «В Боренько чогось немає» з «Квартетом І». А Вікторія Булітко і Євген Сморигін дали в Житомирі благодійний концерт для дітей.

Всі разом актори зібралися для яскравої новорічної фотосесії. Першими знімками гумористи поділилися в мережі.

На фото вони разом з продюсерами і колегами Сергієм Писаренком і Євгенієм Нікішиним позують за столом, на тлі ошатної ялинки. А на великому екрані - відео Марини Поплавської.

«Дизель Шоу» обіцяють повернутися до гастрольної діяльності в кінці січня. Гумористи відправляться в гастрольний тур, який вирішили присвятити загиблій колезі і назвали його «Марина з нами».

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...