
Сьогодні на площі Ринок у Львові триває "Поливаний понеділок". Традиційно перший понеділок після Великодня називається "обливаним". Святкові обливання розпочались на площі Ринок перед входом в міську раду о 12:00 год. Старт обливанням дав міський голова Львова Андрій Садовий. Про це пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На пл. Ринок облаштували спеціальні системи, які подають воду. Обливання триватимуть орієнтовно до 17:00.
"Христос Воскрес! Перше правило: вода – то життя. Друге правило: обливатись можна власне на цій території перед Ратушею. Якщо хтось хоче обливатись десь там дальше, значить він боягуз. Всі сильні хлопці та дівчата повинні обливатись тут. Я даю старт", - зазначив Садовий.

Координатор кампанії "Культурне місто" Микола Крупей додав, що у Львові обливаються організовано уже третій рік поспіль.
"Уже третій рік поспіль у Львові після Великодня організовується такий, можна сказати, фестиваль води. Захід проводиться спільно з міською радою. Домовилися з ЛМКП "Львівводоканал" про воду. Тобто, "Львівводоканал" є основним партнером, який надає на пл. Ринок повне забезпечення води", - сказав Крупей

"Водні баталії відбуваються просто неба. Цьогоріч відвели спеціально облаштовану зону для дітей. Для дорослих встановили різні символічні атракціони та нестандартні для центру міста елементи розваг: водяні ворота, ігрова зона, водяна гармата, душові, "мокре кафе", водяна вежа, двері тощо", - додав Микола Крупей.



У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...