"Якісно" зробили: У Києві через тиждень після ремонту асфальт "зійшов" зі снігом (фото)

На місці нещодавно відремонтованого дорожнього полотна в Оболонському районі столиці утворилися численні ями.

Фото:FacebookХалатність, з якої комунальники здійснюють ремонт дорожнього покриття, викликала обурення серед киян. Так, столичний юрист Сергій Закутайло розмістив в Facebook фотографії того, як на місці нещодавно відремонтованого асфальту в Оболонському районі утворилися численні ями, зазначають Патріоти України.

"Площу Шевченка "ремонтували" 4-5 місяців тому. Вулицю Автозаводську після комунальних робіт залатали тиждень тому. Результат на фото ... без коментарів. Оцініть "якість" робіт", - написав він.

У комунальній корпорації "Київавтодор" відповіли, що на згаданих ділянках проводився не капітальний, а поточний (дрібний) ремонт.

В якості одного з можливих винуватців розбитого асфальту в КП непрямо назвали ПАТ "Київводоканал", який поряд проводить роботи з перекладки водопроводу.

"На технічний стан вулиць вкрай негативно впливають численні розриття, які постійно проводяться на інженерних мережах для їх ремонту", - розповів Обозревателю перший заступник генерального директора "Київавтодор" Юрій Баранов.

Дорожники також відзначили, що ремонт на вулицях Автозаводська, Полярна і площі Шевченка буде проводиться навесні при сприятливих умовах.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...