Неформальним автором законопроекту № 6688, який може стати передвісником цензури в інтернеті, є один із заступників голови СБУ - Олег Фролов. Про це пише видання Realist, передають Патріоти України.
"Формально, крім Івана Винника з БПП, авторами законопроекту № 6688 виступають також Дмитро Тимчук і Тетяна Чорновіл з "Народного фронту". Всі троє - з парламентського комітету з нацбезпеки і оборони. Однак справжнім ініціатором цензури в інтернеті виступає СБУ - один із заступників голови Олег Фролов", - пишуть журналісти.
При цьому, як наголошується, Фролов вже не раз потрапляв в скандали з несанкціонованим прослуховуванням і збором інформації з телекомунікаційних мереж. "Фролов курирував спецзв'язок в СБУ ще в 2007-2010 роках. У 2011 році його призначають відповідальним заступником голови СБУ щодо захисту персональних даних. У липні 2014 року президент Порошенко, тобто незабаром після свого обрання, призначає його начальником департаменту оперативно-технічних заходів", - зазначає видання.
При цьому проти самого Фролова в інтернеті достатньо компромату. Його, зокрема, звинувачують у відновленні співпраці з ФСБ, а також використанні службового становища для особистого незаконного збагачення, зокрема присвоєння земельних ділянок під Києвом.
"Наскільки ці звинувачення обґрунтовані, ми, навряд чи, дізнаємося. Це можливо тільки в державі, де парламент може уповноважити розвідувальні та інші правоохоронні органи розслідувати звинувачення на адресу настільки високопоставлених держслужбовців. Однак паралель з досвідом російської влади в запровадженні цензури в інтернеті українські IT- фахівці простежують", - резюмували журналісти.
За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...