У російських торгових мережах продається дешевий сир, який при нагріванні горить і плавиться з хімічним запахом, такі повідомлення з'явилися відразу в декількох російських виданнях, журналісти яких взяли безпосередню участь в повторному огляді якості сиру після дзвінків стурбованих читачів, інформують Патріоти України.
Для перевірки цієї інформації журналісти купили біля станції метро в Санкт-Петербурзі "Сир Слов'янський, 5%" і "Сир Псковський, 9%" за цінами 105 і 115 руб за кг (близько 40 грн за кг). За словами продавця, до вечора місцеві жителі розкуповували всю її продукцію.
На всю лінійку сиру був сертифікат якості, виданий ТОВ "Лев-Толстовський молочний завод". Щоб перевірити слова читача, знімальна група використовувала туристичний газовий паяльник, на якому в столовій ложці нагріли спочатку один сир, а потім другий.
5% сир під дією високої температури парував "з легкими нотами пластика", а 9% випускав густий білястий чад, стріляв білими крупинками, а потім спалахнув без прямого контакту з вогнем. Потім він яскраво горів, перетворюючись в чорну маслянисту рідину з хімічним запахом. Ложка з "сиром" горіла 10 хвилин, поки експеримент не припинили. На ложці застигла бура лакова плівка.
Звернення в акредитовану випробувальну лабораторію харчових продуктів підтвердило, що продукт на 100% складається із замінників молочного жиру.
Виробник "сиру" ТОВ "Лев-Толстовський молочний завод", що працює в Липецькій області з 1961 року, повідомив, що його продукція продається в багатьох регіонах Росії. При цьому виробник заявив, що сирний продукт більше не виробляє, а їх "сирна паста" на 100% складається з замінника молочного жиру, який є комерційною таємницею виробника і дозволений "Росспоживнаглядом". А начальник цеху заводу підкреслила, що продукт може приносити користь, так як містить молочнокислі мікроорганізми.
Після анексії Криму РФ і початку бойових дій на Донбасі навесні 2014-го країни Заходу в кілька етапів ввели економічні санкції проти Росії. У відповідь в серпні 2014 року Росія на рік заборонила ввезення продуктів з країн, які приєдналися до списку санкцій тиску на неї, а 25 червня 2015 роки продовжила його дію ще на рік. Під російські санкції потрапили м'ясо, риба, овочі, фрукти, молоко, горіхи з ЄС, Канади, Норвегії та Австралії
13 серпня 2015 років Москва розширила дію санкцій ще на п'ять країн - Албанію, Чорногорію, Ісландію, Ліхтенштейн і - на особливих умовах - Україна.
В кінці липня президент Росії Володимир Путін схвалив пропозицію міністра сільського господарства знищувати ввозяться в Росію санкційні продукти, а 31 липня 2015 року прем'єр-міністр країни Дмитро Медведєв затвердив процедуру їх ліквідації.
На гірськолижному курорті Драгобрат загинула дівчина. Відомо, що вона не втрималась під час підйому на гору. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцевий портал Mukachevo.net. На гірськолижному курорті Драгобрат трагічно загинула туристка. За...
В Україні, як і в усьому світі, шукають можливість зменшити кількість відходів. Зокрема, в нашій державі запланували зробити особливу ТЕЦ. . Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури планує будівництво теплоелектроцентралей (ТЕЦ), які ...