Історія про Різдво: Новорічне світлове шоу на фасаді львівської опери вразило мережу (фото, відео)

Текстовою основою і джерелом натхнення для команди "Lirwak" стали вірші Богдана-Ігоря Антонича та гуцульські новорічно-різдвяні приповідки.

Свято на головній площі Львова. Фото: скріншот з відео.

Львів'янам та туристам, які на головній площі Львова зустрічали Новий 2019 рік, показали відеомапінг-шоу. В супроводі музики гурту "Lirwak" Львівський оперний театр перетворили на незвичний арт-об'єкт, передають Патріоти України.

За 10 хвилин до опівночі відеомапінг показав історію про Різдво. Були використані гуцульські мотиви з різьблення по дереву, кераміки, візерунки килимів та одягу. Текстовою основою і джерелом натхнення для команди стали вірші Богдана-Ігоря Антонича та гуцульські новорічно-різдвяні приповідки.

Ще один новорічний відеомапінг показали у мікрорайоні Сихів, перед Культурно-освітнім центром ім. Довженка. У відеопроекті на 16-ти метровій сценічній конструкції були зображені етно-коди різних куточків України. Дійство відбулось під музику гурту "Ягоди", який виконував давньоукраїнські, ритмічні композиції.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.