Їздив по газонах і клумбах: На Київщині екс-полковник міліції, сівши п'яним за кермо, ледь не збив людину (фото)

На місце інциденту приїхала поліція. Винуватець події навіть не міг вийти з автівки.

Ілюстрація:volynnews.com

У селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області екс-полковник міліції керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє dtp.kiev.ua на сторінці у Facebook, інформують Патріоти України.

Дзядевич Віталій Володимирович, колишній полковник міліції, сів за кермо позашляховика у стані алкогольного сп’яніння. Він не міг навіть вийти з автівки. Водій їздив по газонах і клумбах у житловому комплексі “Білий шоколад”.

Також повідомляється, що екс-міліціонер мало не збив людину. На місце інциденту приїхала поліція. П’яний водій хвалився посвідченням полковника, термін дії якого вже вийшов, та кидався на людей.

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...